Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 02.12.2018 10:19
Fallout 76. Bethesda zrobiła materiałowe torby... ale rozdała je influencerom
6606V

Fallout 76. Bethesda zrobiła materiałowe torby... ale rozdała je influencerom

Bethesda przy okazji premiery Fallouta 76 popełniła już tak wiele krytycznych błędów, że ich opinia wśród graczy spadła do absolutnego dna, jednakże co dnia dowiadujemy się coraz nowszych, ciekawszych rzeczy.

Jakiś czas temu internet obiegła wieść, że Bethesda zamiast dołączać do edycji kolekcjonerskiej obiecane materiałowe torby, zrobiła je z nylonu - najtańszego możliwego materiału o bardzo niskiej jakości.

QUIZ wiedzy o Fallout 2

Ponadto oficjalne stanowisko firmy dotyczące tej sprawy brzmiało, że dostaliśmy taki zamiennik, albowiem stworzenie materiałowej torby było zbyt drogie i firma nic z tym nie zamierza zrobić. No, jeśli udowodnisz im, że kupiłeś ten bubel otrzymasz 500 atomu, za co kupisz drzwi i roślinkę do swojej bazy.

Okazuje się jednak, że firmę stać było na stworzenie bardzo fajnych, bajeranckich plecaków z wysokiej jakości materiału, metalowymi zapięciami i innymi dodatkami, lecz rozdano je youtuberom i streamerom, którzy pojechali do Virginii na specjalną imprezę dla influencerów, którą zorganizowała Bety. Materiał prezentujący te cudeńka zobaczycie poniżej.

Bethesda i paczki dla mediów

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2018-12-01-turns-out-bethesda-did-make-fallout-76-canvas-bags-and-gave-them-out-to-influencers?fbclid=IwAR38-RlW_A9Ecv7J5UA1kfQTF8kBHOgTMpper7Ew1UI3Z1pEDxb86pU4U50

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76