Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2018 08:49
Tekken 7. Panda wygrywa finały Tekken World Tour 2018
1914V

Tekken 7. Panda wygrywa finały Tekken World Tour 2018

Nikt nie spodziewał się takiego zakończenia finałów Tekken World Tour 2018. Na najważniejszej, tegorocznej imprezie Tekken 7 widzowie zobaczyli prawdziwe widowisko. Mistrzem Świata został Rangchu, specjalista Pandy i Kumy.

Rangchu nie należał do faworytów Tekken World Tour 2018. Gracz z Korei Południowej awansował na turniej, w którym wzięło udział 20 najlepszych zawodników Tekken 7 z całego świata, jednak raczej nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

Tekken 7 z nowymi wojownikami. Negan z The Walking Dead obija bohaterów

Rangchu bez większych problemów wygrał swoją grupę, jednak już w TOP 8 natrafił na Knee – ulubieńca publiczności – który przez cały rok dominował we wszystkich oficjalnych turniejach. Rangchu dość niespodziewanie nie zdecydował się na wykorzystanie Pandy lub Kumy (to dzięki tym postaciom awansował do drugiej fazy wydarzenia) i przegrał. W drabince przegranych ponownie wykorzystał swoich pupilów, by już w finale przegranych wygrać z Knee, a w wielkim finale pokonać Qudansa – ubiegłorocznego mistrza Tekken World Tour... W tych wszystkich meczach Rangchu korzystał z przerośniętych „zwierzaków”.

Jest to naprawdę sensacyjna wiadomość, ponieważ Panda i Kuma są uważane za słabsze postacie, które nie są wykorzystywane na najważniejszych eventach. Za to Devil Jin jest jednym z najskuteczniejszych fighterów – to główna postać między innymi Knee oraz Qudansa.

Prawdopodobnie przeciwnicy nie byli przygotowani na rywalizację z Pandą i Kumą, więc zadziałało tutaj spore zaskoczenie, jednak warto zwrócić uwagę, że Rangchu wykazał się fantastycznym opanowaniem postaci i wysokimi umiejętnościami.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco tekken 7

Nie przegap