Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2018 08:00
Tekken  7 z nowymi wojownikami. Negan z The Walking Dead obija bohaterów
2508V

Tekken 7 z nowymi wojownikami. Negan z The Walking Dead obija bohaterów

Katsuhiro Harada zaprezentował wczoraj drugi Season Pass do Tekken 7. Do gry  trafi zestaw znanych postaci i na liście pojawił się ulubiony przez wielu Negan. Znana postać z The Walking Dead została zaprezentowana na zwiastunie.

O pojawieniu się Negana w The Walking Dead wiemy już od dawna. Dzisiaj możemy w końcu spojrzeć na bohatera, który chętnie miażdży przeciwników za pomocą kija bejsbolowego. Sympatycy „Żywych Trupów” muszą szykować pieniądze.

Tekken 7 notuje fantastyczną sprzedaż

Tekken 7 radzi sobie naprawdę dobrze, więc Katsuhiro Harada nie zamierza rezygnować z rozbudowywania gry. Japończyk na finałach Mistrzostw Świata 2018 zaprezentował drugi Season Pass, który zawiera sześć postaci:

  • Anna
  • Lei
  • Marduk
  • Armor King
  • Julia
  • Negan

Zestaw wygląda świetnie z jednego powodu – w Tekken 7 w końcu pojawią się wojownicy, na których czekamy od premiery gry. Armor King wraca na ring, ale jestem przekonany, że wielu graczy z przyjemnością pokieruje Leiem, czy  też Mardukiem.

Negan z The Walking Dead jest pewną ciekawostką… Czy  heros faktycznie pasuje do uniwersum Tekkena? Raczej nie, ale nie od dzisiaj wiemy, że twórcy bijatyk bardzo chętnie wrzucają do swoich tytułów „gości”, którzy mogą przyciągnąć do pozycji kolejnych graczy.  

Poniżej możecie spojrzeć na  zwiastuny oraz nawet na fragmenty rozgrywki z Neganem w roli głównej.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco tekken 7