Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2018 20:34
Obsidian Entertainment pokaże nową grę na The Game Awards!
1164V

Obsidian Entertainment pokaże nową grę na The Game Awards!

Obsidian Entertainment dołączyło do rodziny Microsoftu w pierwszej połowie listopada i deweloperzy nie zamierzają czekać z grubymi ogłoszeniami do przyszłego roku. Studio właśnie potwierdziło zapowiedź swojej nowej gry.

Na The Game Awards zobaczymy ponad 10 „World Premiere” i jedną z ciekawostek będzie nowa gra cenionego Obsidian Entertainment. Jest to naprawdę interesująca wiadomość, ponieważ jest to pierwszy projekt, który zostanie ujawniony po dołączeniu studia do Microsoftu.

Superman: World’s Finest może zostać ujawnione na The Game Awards

Na witrynie Obsidian Entertainment rozpoczęło się tajemnicze odliczanie. Twórcy za 8 dni pokażą światu swoją nową produkcję! Aktualnie nie otrzymaliśmy konkretnych informacji, jednak możemy spojrzeć na grafiki zapowiadające „Specjalne Ogłoszenie”.

Sytuacja jest intrygująca, ponieważ nad projektem czuwają Tim Cain i Leonard Boyarsky, czyli twórcy dwóch pierwszych odsłon z serii Fallout. Trudno powiedzieć, czy jest to dobry trop, ale bardzo możliwe, że nazwiska deweloperów nie pojawiają się w tym wypadku bez przyczyny.

Nadciągająca pozycja to tajny projekt rozwijany w ramach Private Division – jeszcze przed dołączeniem do Microsoftu, Obsidian Entertainment pracowało nad dużą grą, która znalazła się pod skrzydłami wewnętrznej firmy Take-Two.

Źródło: Twitter

Tagi: leonard boyarsky Obsidian Entertainment The Game Awards Tim Cain