SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2018 19:59
Minecraft: Tryb Fabularny na Netflix. Gra w polskiej wersji językowej
2769V

Minecraft: Tryb Fabularny na Netflix. Gra w polskiej wersji językowej

Netflix nawiązał współpracę z Telltale Games, dzięki której subskrybenci platformy mogą zapoznać się z historią Minecraft: Tryb Fabularny. Rozgrywka jest możliwa dzięki pilotowi, ekranowi dotykowemu lub myszce.

Telltale Games zbankrutowało, jednak ostatnim projektem studia było przeniesienie Minecraft: Tryb Fabularny na Netflix. Studio miało jeszcze stworzyć grę rozszerzającą uniwersum Stranger Things, ale firma nie zdążyła przygotować produkcji.

Neon Genesis Evangelion, Ultraman i więcej Netflix. Platforma stawia na mocne anime

Od dzisiaj subskrybenci Netflixa mogą sprawdzić Minecraft: Tryb Fabularny. Jest to znana produkcja, która wcześniej trafiła na między innymi PlayStation 4, Xboksa One, czy też Nintendo Switcha.

Gameplay w tym wypadku został oparty na prostych decyzjach – na samym początku wybieramy jednego z bohaterów, a później decydujemy o jego losach. To właśnie postawienie na „interaktywny film” pozwala zaoferować rozgrywkę na Netflixie. Gracze korzystają z pilotów, ekranów dotykowych lub po prostu myszki – od czasu do czasu wybieramy jedną z opcji. Nie jest to specjalnie wymagające, ale jestem pewien, że znajdą się chętni, którzy poświęcą na tę przyjemność kilka godzin.

Warto zwrócić uwagę, że Minecraft: Tryb Fabularny na Netflix posiada pełną lokalizację, więc z opowieścią mogą zapoznać się również młodsi gracze. Zainteresowani? Klikajcie.

 

Źródło: https://www.netflix.com/watch/80228262

Tagi: Minecraft: Story Mode Telltale Games