SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2018 16:31
Darksiders 3 na premierowym zwiastunie. Twórcy zapowiadają historię Furii
436V

Darksiders 3 na premierowym zwiastunie. Twórcy zapowiadają historię Furii

Od dzisiaj wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z Darksiders 3. Produkcja Gunfire Games zadebiutowała na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, więc z tej okazji możemy spojrzeć na zwiastun zapowiadający przygodę.

Gunfire Games zdecydowało się na zaoferowanie graczom nowej postaci. W Darksiders 3 wcielamy się w Furię, która musi zmierzyć się z Siedmioma Grzechami Głównymi – wśród pierwszych opinii pojawia się sporo pochwał związanych właśnie z przeciwnikami.

Darksiders 3 oceniony. Furia zbiera skrajne opinie

Można odnieść wrażenie, że przed Gunfire Games jeszcze sporo pracy, ponieważ Darksiders 3 nie przekonał do siebie wszystkich dziennikarzy, jednak w końcu z tytułem mogą zapoznać się wszyscy gracze, więc pewnie nawet wśród naszej społeczności nie brakuje fanów marki, którzy sięgnęli po pudełka.

Autorzy aktualnie nie komentują swojej przyszłości, więc trudno powiedzieć, czy rezultaty osiągnięte przez Darksiders 3 zadowolą THQ Nordic – jak wiadomo firma chętnie inwestuje w najróżniejsze IP, ale możemy się spodziewać, że sporo w wypadku kontynuacji zależy od wyników „podstawy”.

Deweloperzy już w Kolonii zapowiadali, że bez najmniejszego problemu mogą stworzyć kolejną opowieść w tym uniwersum, ale oczywiście wszystko zależy od Furii – dopiero w przyszłym tygodniu poznamy pierwsze wyniki tytułu, ale mam szczerą nadzieję, że Gunfire Games otrzyma możliwość rozbudowania tej serii.

Nasza recenzja Darksiders 3 zostanie opublikowana wieczorem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Darksiders III Gunfire Games THQ Nordic