Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2018 17:13
Red Dead Online startuje jutro! Znamy szczegóły
6017V

Red Dead Online startuje jutro! Znamy szczegóły

Rockstar właśnie ujawniło konkretne szczegóły dotyczące trybu sieciowego z Red Dead Redemption 2. Pierwsi gracze zagrają już jutro i będzie to bez wątpienia wyjątkowa okazja do wypróbowania sieciowej wersji Dzikiego Zachodu.

Red Dead Online będzie dostępny dla klientów Red Dead Redemption 2 od 27 listopada. Na początku do rozgrywki zostaną zaproszeni posiadacze Ultimate Edition, ale na szczęście będzie to wyłącznie krótka „ekskluzywność”.

Red Dead Redemption 2. Interaktywna mapa ułatwi wymaksowanie gry Rockstar

Rockstar zdecydował się na dość nietypową „premierę”, ponieważ firma będzie włączać rozgrywkę kolejnym graczom w kolejnych dniach. Tak prezentuje się cały harmonogram:

  • 27 listopad (14:30): Red Dead Online dla posiadaczy Ultimate Edition.
  • 28 listopad: Red Dead Online dla graczy Red Dead Redemption 2, którzy włączyli grę 26 października.
  • 29 listopad: Red Dead Online dla graczy, którzy włączyli Red Dead Redemption 2 od 27 do 29 października.
  • 30 listopad: Red Dead Online dla wszystkich posiadaczy Red Dead Redemption 2.

Twórcy jednocześnie zaznaczają – od początku otrzymamy dostęp do „bety”, która będzie rozbudowywana. Twórcy zamierzają korzystać z rad społeczności i oferować oczekiwane przez fanów treści. W zmaganiach na dobry początek weźmie udział 32 graczy.

Studio określa premierę jako „pierwszy krok” w tym „stale rozwijającym i dynamicznym świecie”. Rockstar liczy, że z pomocą fanów uda się wyeliminować wszystkie niedogodności, a zarazem miłośnicy gry pomogą ustalić jej ostateczny kształt.

Tagi: red dead online Red Dead Redemption 2 Rockstar Games Rockstar San Diego Take-Two