Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 24.11.2018 21:45
Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Eevee! Analiza grafiki i wydajności na Nintendo Switch
1613V

Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Eevee! Analiza grafiki i wydajności na Nintendo Switch

Najnowsza odsłona Pokemonów stanowi swego rodzaju eksperyment ze strony Game Freak, który ma na celu przetestować zarówno nowe podejście do rozgrywki, jak i technologiczne możliwości Switcha wraz z potencjalnymi polami do rozwoju.

Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Let’s Go, Eevee! popycha standardy graficzne dla głównej serii gier z Pokemonami w naprawdę dobrym kierunku.

Pokemon GO. Niantic zachęca do zimowego polowania

Tytuł przybrał bardziej "plastikowy" statyczny kierunek artystyczny, aby zbliżyć się do tego, co pokazuje nam mobilne Pokemon GO. Digital Foundry przetestowało grę i przy porównaniu z poprzednimi odsłonami widać, że w gruncie rzeczy mamy tu do czynienia z bardzo dobrym odwzorowaniem oryginalnego Pokemon Yellow.

Płynność gry jest zablokowana na 30 klatkach na sekundę z bardzo rzadkimi spadkami do okolic 25 fpsów. Stanowi to solidną bazę pod rozwój silnika do przyszłorocznej odsłony wprowadzającej ósmą generację stworków. Zagadką pozostaje tylko, czy seria pójdzie dalej w styl CGI a'la Pokemon GO, czy powróci do bardziej komiksowej grafiki jaką znamy między innymi z Pokemon Sun i Moon.

Pokemon: Let's Go Pikachu/Eevee! Complete Switch Tech Analysis + 3DS Comparison

Tagi: Eevee! Game Freak Nintendo Pikachu!/Let’s Go Pokemon: Let’s Go