Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2018 13:02
Big Mouth 3 powstanie. Netflix pokazał pierwszą zajawkę
990V

Big Mouth 3 powstanie. Netflix pokazał pierwszą zajawkę

Netflix zamierza kontynuować naukę o siusiakach, waginach i całym okresie dojrzewania. Platforma potwierdziła przygotowanie trzeciego sezonu „Big Mouth”. Na dobry początek oglądamy zwiastun.

Big Mouth” to jedna z ciekawostek platformy. Netflix pokazuje „blaski i koszmary dojrzewania”, które wywracają życie nastoletnich przyjaciół. Dwa poprzednie sezony nie uchroniły się od kontrowersyjnych opinii, ale firma zamierza kontynuować przygodę.

Netflix zaprasza na Pierwsze Mistrzostwa Świata w Masturbacji

Big Mouth” 3 powstaje, więc fani poprzednich historii mogą liczyć na kolejne wydarzenia przepełnione rozterkami młodzieży, która nie potrafi okiełznać swoich ciał i każdego dnia walczy z najróżniejszymi pokusami.

Na dobry początek oglądamy zwiastun – aktualnie trudno powiedzieć, jak będzie prezentować się główna oś fabuły, jednak odnoszę wrażenie, że sympatycy serialu mogą szykować się na przynajmniej kilka wybuchowych scen.

W swoim czasie „Big Mouth” był atakowany za zbyt dosłowne potraktowanie tematu i przedstawienie wydarzeń w dość niecodzienny sposób, jednak jak widać opowieść musiała zostać doceniona przez widzów, ponieważ Netflix pracuje nad kontynuacją.

Tagi: big mouth netflix trailer zwiastun

Nie przegap