SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.11.2018 19:48
Spyro Reignited Trilogy. Zobaczcie jak wiernie remake odtwarza oryginał
1340V

Spyro Reignited Trilogy. Zobaczcie jak wiernie remake odtwarza oryginał

Na powrót prawdziwego Spyro przyszło nam czekać niemalże dwie dekady, jednakże ekipa Toys for Bob zrobiła wszystko w jej mocy, aby wynagrodzić nam to w każdym pikselu Reignited Trilogy 

Wzorem niezwykle udanego remake'u oryginalnej trylogii przygód Crasha Bandicoota, deweloperzy nowego Spyro z szacunkiem i sercem podeszli do swojej pracy. 

Kalendarz Gracza 2019 już od 28 listopada wraz z PSX Extreme 256

Digital Foundry przyjrzało się wszystkim wersjom Spyro: Reignited Trilogy i w ramach ciekawego porównania, do swojej analizy dorzuciło także oryginalne dzieła Insomniac Games. 

Tak jak się spodziewaliśmy, wprowadzone przez Toys for Bob zmiany artystyczne doskonale wzbogacają świat, jaki zaczęliśmy poznawać w 1998 roku, nadając mu jeszcze bardziej baśniowego klimatu  Ponadto mimo tego, wiele rzeczy zostało tu zaprojektowane zupełnie od podstaw, całość bardzo dobrze trzyma się stylistyki oryginalnej trylogii.

Jeśli zaś chodzi o różnice pomiędzy nowymi odsłonami na PS4 i Xbox One, te są bardzo kosmetyczne. Na podstawowej konsoli Microsoftu gra chodzi w 900p, zaś na PlayStation 4 w 1080p. Jednakże zarówno na Prosiaku jak i Skorpionie rozdzielczość została ustalona na poziomie 1440p. Każda przygoda Spyro działa na każdej wersji sprzętu w 30 klatkach na sekundę. 

Spyro Reignited Trilogy: Complete Xbox/PS4 vs PS1 Graphics Comparison

Tagi: Activision Spyro Reignited Trilogy Toys for Bob