redakcja PPE redakcja PPE 23.11.2018 09:15
Kalendarz Gracza PSX Extreme 2019
1848V

Kalendarz Gracza 2019 już od 28 listopada wraz z PSX Extreme 256

Drodzy Czytelnicy, niezmiernie miło nam poinformować, że wraz z najbliższym numerem PSX Extreme, który ukaże się 28 listopada, dostępny będzie nasz Kalendarz Gracza 2019. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. 

Jeżeli mieliście już styczność z tym wydawnictwem, to wiecie, czego się spodziewać - format, układ, liczba stron i papier pozostają bez zmian w stosunku do lat poprzednich. Natomiast osoby, które nie miały jeszcze okazji sprawdzić naszego dodatku, uprzejmie informujemy, iż kalendarz:

  • po rozłożeniu (jest gotowa dziurka do zawieszenia) ma wymiary ok. 29 na 41 cm (podwójne A4 lub jak ktoś woli - A3)
  • ma 28 stron
  • wydrukowany jest na papierze bardzo dobrej jakości
  • zawiera informacje o imieninach, najważniejszych imprezach (m.in. E3, gamescom), daty ukazywania się kolejnych numerów PSX Extreme w 2019 roku, a także kilka nietypowych świąt :). I oczywiście grafiki z nadchodzących gier. 

Kalendarz nie będzie sprzedawany osobno, jak również sam magazyn nie będzie dostępny w opcji bez kalendarza (wyjątkiem jest e-wydanie - w tym przypadku w standardowej cenie 8 zł będzie można nabyć numer grudniowy w formie elektronicznej bez kalendarza). Oczywiście prenumeratorzy otrzymają wydanie w ramach opłaconej prenumeraty bez dodatkowych kosztów. Tym samym przypominamy o opcji przedłużenia/zakupu prenumeraty poprzez nasz sklep. PSX Extreme 256 wraz z Kalendarzem Gracza będzie sprzedawany w zafoliowanym opakowaniu.

Prosimy mieć na uwadze, że ze względu na Kalendarz Gracza numer kosztuje wyjątkowo 12,90 zł.

Uprzedzając ewentualne pytania "a dlaczego nie ma gry X?" - w przypadku wielu planowanych gier kontaktowaliśmy się z dystrybutorem danego tytułu (grafik do kalendarza nie wybieramy dowolnie z sieci), ale z różnych względów, np. brak materiałów, nie zawsze udało się pozyskać odpowiednie arty, a w niektórych przypadkach decydowaliśmy, którą grafikę zamieścić, wszak miesięcy mamy tylko 12 :).

Uwaga! Prosimy pamiętać, że grafika gry w danym miesiącu nie musi odpowiadać dacie jej premiery. W wielu przypadkach nie są jeszcze podane konkretne daty.

Komplet grafik z kalendarza:

Tagi: Kalendarz gracza psx extreme