Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2018 15:14
Harry Potter: Wizards Unite na zwiastunie. Nowa gra od twórców Pokemon GO
2465V

Harry Potter: Wizards Unite na zwiastunie. Nowa gra od twórców Pokemon GO

Niantic Labs we współpracy z Warner Bros. pracuje nad zupełnie nową produkcją w uniwersum Harrego Pottera. Tytuł został przedstawiony na pierwszym zwiastunie, który zapowiada bieganie po mieście za złotymi zniczami.

Harry Potter: Wizards Unite to kolejna produkcja na urządzenia mobilne wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość. Za tytuł odpowiada Niantic Labs, czyli autorzy cenionego przez wielu graczy Pokemon GO.

Harry Potter Magic Awakened istnieje. Warner Bros. usuwa materiały, szykujcie się na ogromnego RPG-a

Wiele na to wskazuje, że Niantic Labs kolejny raz wykorzysta własną technologię i gracze będą ponownie biegać po miastach w poszukiwaniu „skarbów”. Wcześniej goniliśmy za Pokemonami, a teraz rozpoczniemy gonitwę za złotymi zniczami.

Warner Bros. zaprasza zainteresowanych na witrynę HarryPotterWizardsUnite.com, na której możecie wpisać się na listę – w rezultacie otrzymacie wszystkie niezbędne informacje dotyczące gry, a w 2019 roku na Wasze urządzeniach zostanie zainstalowana pozycja.

Jak widać wydawca ma ogromne plany na rozwój marki Harry Potter – wcześniej pojawiły się gorące przecieki dotyczące Harry Potter Magic Awakened, który będzie wielkim RPG-iem, jednak tytuł trafi prawdopodobnie dopiero na konsole nowej generacji.

Tagi: Harry Potter: Wizards Unite Niantic Warner Bros.