Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2018 16:30
Gra o Tron 8 z datą premiery. HBO opublikowało nowy zwiastun
4716V

Gra o Tron 8 z datą premiery. HBO opublikowało nowy zwiastun

HBO właśnie potwierdziło miesiąc wydania ostatniego sezonu "Gry o Tron". Firma z tej okazji przygotowała nowy materiał, który powinien spodobać się wszystkim fanom tego wyjątkowego uniwersum.

HBO potwierdziło zakończenie głównego wątku "Gry o Tron", ale stacja chce przedstawić dodatkowe wydarzenia przez liczne spin-offy. Wkrótce otrzymamy konkretne informacje dotyczące nowych przygód.

Stan Lee. W jakich nowych filmach zobaczymy legendarnego twórcę?

HBO właśnie opublikowało poniższy zwiastun, który potwierdza premierę pierwszego odcinka ósmego sezonu "Gry o Tron". Wyczekiwany serial powróci na stację w kwietniu – już wcześniej twórcy potwierdzili przygotowanie sześciu odcinków, więc prawdopodobnie w maju HBO zakończy tę wielką opowieść.

Niestety, stacja nie zdecydowała się na opublikowanie materiału promocyjnego ostatniej opowieści – poniżej zobaczycie zbitkę znanych scen, jednak nie jest to na pewno przypadek. Firma w świetny sposób pobudziła miłośników uniwersum, którzy teraz odliczają dni do pełnej prezentacji nowej historii.

HBO jednocześnie przypomina – na HBO GO możecie zobaczyć wszystkie odcinki poprzednich sezonów. Według plotek pierwszy spin-off w „Gry o Tron” będzie dostępny po 2020 roku i aktualnie trwają castingi.

Firma opublikowała również zwiastuny podsumowujące znane wydarzenia - ostrzegam przed spoilerami:

Tagi: data premiery games of thrones Gra o Tron serial zwiastun