Stan Lee. W jakich nowych filmach zobaczymy legendarnego twórcę?

Filmy/seriale
3150V
Stan Lee. W jakich nowych filmach zobaczymy legendarnego twórcę?
Wojciech Gruszczyk | 13.11.2018, 14:11

Fani Marvela opłakują śmierć współtwórcy Spider-Mana, jednak możemy mieć pewność, że jeszcze w przynajmniej dwóch przyszłorocznych produkcjach zobaczymy charyzmatycznego staruszka. Stan Lee jeszcze przed śmiercią nagrał niezbędne sceny, dzięki którym pojawi się w nowych filmach Marvel Cinametic Universe.

Stan Lee był wybitnym twórcą, a w swoim najlepszym czasie w zasadzie dowodził całym wydawnictwem Marvel Comics. W międzyczasie znajdował czas na krótkie udziały w produkcjach Marvel Cinametic Universe.

Dalsza część tekstu pod wideo

Stan Lee zmarł w wieku 95 lat

Cameo Stana Lee są wizytówką ostatnich projektów Marvela, więc korporacja ze względu na stan zdrowia mężczyzny postanowiła w odpowiedni sposób zabezpieczyć pamięć o twórcy. W swoim czasie nagrano kilka dodatkowych scen, które wykorzystano już między innymi w „Avengers: Infinity War”.

Joe Russo już wcześniej potwierdził, że Lee pojawi się „w produkcjach do czasu Avengers 4”, więc możemy oczekiwać specjalnych scen w „Captain Marvel” oraz w tym wciąż niezatytułowanym filmie z uniwersum Avengers.

Co dalej? Aktualnie nie potwierdzono przygotowania dodatkowych momentów dla „Spider-Man: Far From Home”, „Dark Phoenix”, „New Mutants”, czy też animacji „Spider-Man: Into The Spider-Verse”, ale nie będzie pewnie specjalnym zaskoczeniem, gdy autorzy zdecydują się na specjalne upamiętnienie Stana w nadchodzących projektach.

Źródło: https://screenrant.com/stan-lee-cameos-upcoming-marvel-movies-last-confirmed/

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper