Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2018 22:00
The Avengers Project może zostać zaprezentowane na początku grudnia
1809V

The Avengers Project może zostać zaprezentowane na początku grudnia

Square Enix bardzo długo zwleka z pełną prezentacją The Avengers Project, ale według najnowszej plotki korporacja zamierza przedstawić grę już na początku przyszłego miesiąca. Firma szykuje się podobno na duże show.

O The Avengers Project wiemy od 26 stycznia 2017 roku, ale gra wciąż nie została zaprezentowana. W tym dniu Square Enix nawiązało współpracę z Marvelem i gracze wciąż czekają na ujawnienie produkcji.

Shadow of the Tomb Raider: The Forge. Lara zawalczy raz jeszcze w najnowszym DLC

Już kilkukrotnie pojawiały się plotki o możliwej prezentacji The Avengers Project – ostatnia miała odbyć się na tegorocznym E3, ale jak wiadomo Square Enix zorganizowało wyjątkowo biedną konferencję, na której zabrakło oczekiwanych ogłoszeń.

Według ostatnich przecieków, Square Enix ma szykować się na pokazanie gry podczas The Game Awards – ceremonia rozdania nagród odbędzie się 7 grudnia i już wcześniej Geoff Keighley potwierdził mnóstwo gorących zapowiedzi. Organizator przygotował podobno wiele niespodzianek, które mają rozgrzać graczy z całego świata.

Doniesienia o The Avengers Project zostały dodatkowo podbudowane ostatnią aktualizacją strony – twórcy dość niespodziewanie wrzucili na witrynę nowy banner oraz dodali podstawowe informacje dotyczące produkcji. Niestety, wszystkie szczegóły zostały wcześniej potwierdzone przez wydawcę.

Square Enix podobno czekało z rozpoczęciem faktycznej promocji The Avengers Project do premiery Shadow of the Tomb Raider – jak wiadomo tytuł w świecie Marvela jest kreowany przez Crystal Dynamics (twórcy dwóch pierwszych przygód Lary z nowej trylogii), którzy tym razem tylko wspomagali Eidos Motreal (autorzy ostatniej części trylogii). Oba zespoły pracują również nad pozycją z uniwersum Avengers.

Źródło: https://www.psu.com/news/the-avengers-project-gets-site-update-sparking-incoming-reveal-rumor/

Tagi: Crystal Dynamics Square Enix The Avengers Project