Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2018 13:37
The Division 2 rozdaje gadżet. Ubisoft zachęca do zamówień przedpremierowych
1574V

The Division 2 rozdaje gadżet. Ubisoft zachęca do zamówień przedpremierowych

Ubisoft wchodzi w kolejny etap promocji The Division 2. Firma zachęca do zainteresowania się produkcją dorzucając do zamówień przedpremierowych specjalny gadżet związany z grą. Fani mogą zebrać również cyfrową zawartość.

15 marca odbędzie się premiera The Division 2. Gra zmierza jednocześnie na trzy platformy (PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste) i standardowo Ubisoft zachęca do zainteresowania się tytułem najróżniejszymi dodatkami.

The Division 2 nie będzie komentowało polityki. "To złe dla biznesu"

Już wcześniej studio informowało o cyfrowych dodatkach dla zamówień przedpremierowych The Division 2 – gracze mogą zgarnąć Pakiet Obrońcy Kapitolu zawierający kombinezon, strzelbę oraz schemat broni. Klienci otrzymają również dostęp do prywatnej bety, więc sprawdzą grę jeszcze przed premierą.

Teraz firma z okazji zbliżającego się Black Friday zaoferowała kolejną promocję – zamawiając dowolną wersję The Division 2 klienci zgarną na premierę fizyczny i cyfrowy bonus w postaci zawieszki - Misia Tommy.

„Z okazji zbliżającego się Black Friday firma Ubisoft® ogłosiła, że w dniach od 15 do 26 listopada gracze, którzy zamówią w przedsprzedaży dowolne wydanie gry Tom Clancy’s The Division® 2 otrzymają przy premierze fizyczny gadżet – Misia Tommy – 12-cm zawieszkę na plecak będącą repliką maskotki dostępnej w grze. Osoby składające zamówienie przed premierą otrzymają również kod odblokowujący dostęp do cyfrowej wersji Misia Tommy.”

Możemy mieć pewność, że gadżet zostanie powiązany z fabułą lub też jednym z zadań. W sumie jest to ciekawa forma promocji gry, która będzie pewnie jedną z najważniejszych premier w katalogu Ubisoftu kolejnych miesięcy.

Oferta będzie dostępna w Media Markt, Euro RTV AGD i Media Expert.

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive

Nie przegap