Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2018 21:30
WarCraft 3 Reforged wypróbujemy na początku roku. Blizzard zorganizuje betę
2939V

WarCraft 3 Reforged wypróbujemy na początku roku. Blizzard zorganizuje betę

Blizzard zamierza odpowiednio zadbać o powrót WarCrafta 3. Produkcja nie tylko wygląda wyjątkowo dobrze, ale autorzy zamierzają dopieścić grę korzystając z rad wszystkich graczy. Już wkrótce otrzymamy możliwość zapoznania się z tytułem.

WarCraft 3 Reforged zostało oficjalnie zaprezentowane na tegorocznym BlizzConie. Gra to pełne odświeżenie znanej strategii i twórcy zaoferują w tym wypadku dwie kampanie, tryb sieciowy oraz rozbudowany edytor poziomów.

WarCraft 3 Reforged będzie „przystępniejszy” dla nowych graczy

Blizzard w dość nietypowy sposób podchodzi do swojej cenionej strategii. Twórcy pozwolą wszystkim graczom na wspólną grę na jednym serwerze, więc bez najmniejszego problemu podczas pojedynków zmierzą się posiadacze oryginału z ulepszoną wersją.

Nawet w takiej sytuacji deweloperzy chcą dokładnego sprawdzenia WarCraft 3 Reforged – na początku 2019 roku odbędzie się beta, podczas której otrzymamy dostęp do zmagań sieciowych. Będzie to idealny moment na dopieszczenie balansu.

Już wcześniej Blizzard korzystał z rad profesjonalnych graczy – firma zebrała informacje zwrotne dotyczące zbyt mocnych jednostek i teraz konkretne dane zostaną przetworzone przez deweloperów. 

Premiera WarCraft 3 Reforged odbędzie się latem 2019 roku.

Źródło: https://gamingbolt.com/warcraft-3-reforged-beta-coming-in-early-2019

Tagi: Blizzard Entertainment WarCraft 3 Reforged