SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2018 15:45
Toy Story 4 na pierwszej zajawce. Pixar zapowiada historię
1083V

Toy Story 4 na pierwszej zajawce. Pixar zapowiada historię

Pixar Animation Studios i Walt Disney Pictures rozpoczynają kampanię marketingową nowej przygody z serii Toy Story. Na dobry początek oglądamy zajawkę, na której nie brakuje znanych bohaterów.

W 1995 roku zadebiutował film animowany zatytułowany „Toy Story”. Była to pierwsza pełnometrażówka stworzona całkowicie przy użyciu techniki komputerowej. Film zarobił 191 mln dolarów.

Film Monster Hunter będzie pomyłką. Zdjęcia z planu pokazują żołnierzy

Kontynuacja „Toy Story” trafiła do kin w 1999 roku (245 mln dolarów), „Toy Story 3” zadebiutowało w 2010 roku (415 mln dolarów) i od dawna czekamy na przedstawienie kolejnej historii ze znanymi bohaterami.

Disney oficjalnie zapowiedział „Toy Story 4” w listopadzie 2014 roku i opowieść miała wskoczyć na wielki ekran już w 2017 roku, jednak zdecydowano się przełożyć premierę ze względu na debiut filmu „Auta 3”, a później byliśmy świadkami kolejnego opóźnienia spowodowanego zaoferowaniem „Iniemamocni 2”. Teraz możemy mieć pewność, że „Toy Story 4” będzie dostępne w połowie 2019 roku.

Reżyserem „Toy Story 4” został Josh Cooley – to on przygotował scenariusz do „W głowie się nie mieści”. W opowieści zobaczymy ponownie między innymi Szeryfa Chudego, czy też Buzza Astrala.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film toy story toy story 4 zwiastun