Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2018 11:15
Film Breaking Bad to kontynuacja znanych wydarzeń. Aaron Paul głównym bohaterem
1694V

Film Breaking Bad to kontynuacja znanych wydarzeń. Aaron Paul głównym bohaterem

Szykuje się kawał mocnego mięcha dla fanów serialu „Breaking Bad”. Vince Gilligan nie zdecydował się na przygotowanie kolejnego spin-offu, a widzowie mogą liczyć na kontynuację wydarzeń, podczas których poznamy dalsze losy Jessego Pinkmana.

Breaking Bad” powróci w naprawdę ciekawej formie. Wczoraj informowałem naszą społeczność o powstaniu filmu, z którego w ostateczności może zrodzić się nawet mini-serial, a dzisiaj poznaliśmy szczegóły fabuły.

Mowgli: Legenda dżungli na zwiastunie. Netflix ukazuje polski dubbing i potwierdza datę premiery

OSTRZEGAM PRZED SPOILEREM!

Film „Breaking Bad” będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z serialu, więc jeśli nie oglądaliście odcinkowej przygody, a zamierzacie poświęcić na tę historię kilka wieczorów to – nie czytajcie tej wiadomości.

Już wczoraj dowiedzieliśmy się, że w historii nowego „Breaking Bad” pojawi się motyw ucieczki pewnego mężczyzny, a teraz pojawiły się konkrety – głównym bohaterem przygody zostanie Jesse Pinkman!

Jak pewnie dobrze pamiętacie – Walter uwolnił Jeseego, jednak możecie mieć pewność, że to dopiero początek problemów znanej postaci. Już wcześniej Gilligan wspomniał o różnych możliwościach dotyczących potencjalnej kontynuacji i wyjaśnił, że chociaż Pinkman uciekł, to jednak zostawił na miejscu zbrodni swoje ślady, więc na pewno będzie ścigany.

W roli głównej zobaczymy Aarona Paula, a Bryan Cranston (Walter White) wypowiedział się na temat projektu – aktora wspomniał, że nie otrzymał jeszcze scenariusza, ale jeśli Gilligan go zaprosi, to bardzo chętnie powróci na plan.

Źródło: https://www.theverge.com/2018/11/7/18072070/breaking-bad-spinoff-film-vince-gilligan-greenbriar

Tagi: breaking bad film