SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2018 14:00
Pagan Online zapowiedziane. Wargaming rzuca rękawice Diablo
1549V

Pagan Online zapowiedziane. Wargaming rzuca rękawice Diablo

Twórcy World of Tanks nie zamierzają dłużej płakać oglądając materiały z Diablo Immortal. Firma właśnie ujawniła swój hack-and-slash, który na pierwszych materiałach wygląda intrygująco. Poznajcie Pagan Online.

Pagan Online to hack-and-slash lub jak kto woli „intensywne action RPG” przygotowany przez studio Mad Head Games i wydany przez Wargaming. Gra zaprowadzi śmiałków do czasów przed biblijnych i pozwoli zawalczyć z potężnymi przeciwnikami.

World of Warships z okrętami podwodnymi. Wargaming zapowiada nowość

Pagan Online reprezentuje zupełnie nowe podejście do gatunku hack-and-slash, ponieważ produkcja charakteryzuje się wymagającą i szybką walką, potężnymi bohaterami, mnóstwem sprzętu i niekończącymi się pokładami krwawej chwały. Podczas rozgrywki trafimy do kolejnych lochów, gdzie doświadczymy nowego gameplayu przypominającego rozgrywkę w stylu MOBA.

Jacob Beucler, dyrektor produktu z Wargamingu, podkreślił, że jego firma wzięła pod swoje skrzydła Mad Head Games, ponieważ historia młodego studia przypomina początek jego własnej ekipy:

“Mad Head Games to utalentowani i pełni pasji ludzie, którzy stawiają na szali wszystko co mają, aby zrobić swoją następną grę tak niesamowitą jak to tylko możliwe. Wzięliśmy to studio pod swoje skrzydła, bo kiedyś i my stawialiśmy wszystko na jedną kartę, aby wystartować z World of Tanks. Pagan Online jest ekscytującą przygodą, pomagamy dostarczyć pasję twórców do graczy na całym świecie.” 

Uros Banjesevic, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Mad Head Games, skomentował zapowiedź następującymi słowami: 

„W Pagan Online ulepszyliśmy walkę w action RPG z widokiem z góry, biorąc to co najlepsze z gier MOBA, aby stworzyć coś, co jest szybkie, przytłaczające ilością przeciwników i super wymagające. To niezły dreszczyk emocji móc podzielić się owocem naszej krwi, potu i łez ze światem!” 

W Pagan Online doświadczymy intensywnych i strategicznych bitew, które rozegrają się w zróżnicowanych środowiskach. Misje mają zachęcać do ponownej rozgrywki, a twórcy zapewnią wiele trybów oraz poziomów trudności z rozbudowaną kampanią dla pojedynczego gracza. Historia będzie stale powiększana przez epizodyczne rozszerzenia nazwane „Battle Chapters”. W tytule nie zabraknie oczywiście kooperacji.

Pagan Online trafi w pierwszej kolejności na komputery osobiste (2019 rok), więc możemy oczekiwać również edycji na konsole. Zainteresowani mogą zapisać się na przedpremierowe testy.

Tagi: Mad Head Games Pagan Online Wargaming