SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2018 22:30
World of Warships z okrętami podwodnymi. Wargaming zapowiada nowość
1008V

World of Warships z okrętami podwodnymi. Wargaming zapowiada nowość

Wargaming przygotował kolejne atrakcje dla sympatyków World of Warships. Gracze mogą wziąć udział w wydarzeniu, w którym sprawdzą okręty podwodne. Maszyny zostały odpicowane przez deweloperów.

Od dzisiaj na serwerach World of Warships możemy sprawdzić nową operację. Wydarzenie zatytułowane „Terror of the Deep” dodaje do tytułu jedną z najbardziej oczekiwanych klas jednostek – okręty podwodne.

World of Tanks Blitz z halloweenowym wydarzeniem. Do wygrania czołgi od twórcy pojazdów Mad Maxa

Fani od dawna czekali na możliwość zanurzenia się w głębiny, a najnowsze wydarzenie pozwala sprawdzać maszyny do 15 listopada. Twórcy przygotowali 5 różnych okrętów podwodnych – każdy z unikatowym dowódcą i wyposażeniem.

  • Barracuda (dowódca Victor F. Einstein ) charakteryzuje się największym zasobem tlenu, współczynnikiem przetrwania oraz najmocniejszymi działami dodatkowymi. 
  • Zipper Sub (dowódca Mina Hurray) zanurza się i wynurza najszybciej spośród wszystkich okrętów, atakuje znienacka i znika w głębinach… 
  • Gerfalcon (dowódca Ivan K. Ulibin) jest najszybsza i może zaskoczyć wroga torpedami odpalanymi również z rufy. 
  • Seelöwe (dowódca Lazarus Centurio) ma najmocniejsze uzbrojenie dziobowe.
  • Killer Whale (Commander: Klaus V. Teslau) może być używana w rozmaitych sytuacjach, gdyż cechują ją dobre parametry oraz torpedy odpalane z dziobu i rufy.

Zadaniem śmiałków jest pokonanie wcielonego zła – okrętu Rasputina. Do gry trafi również nowy wymiar rozgrywki – głębokość – który wpływa na między innymi widoczność podczas starć, czy też możliwość ataków w zależności od stopnia zanurzenia.

Tryb Halloweenowy i operacja „Terror of the Deep” pozwoli twórcom przetestować nowe mechaniki w grze, które  mogą być użyte w przyszłości w World of Warships. Po zakończeniu wydarzenia twórcy przyjrzą się dokładnie opiniom graczy i na ich podstawie rozważą wprowadzenie okrętów podwodnych jako piątej klasy w grze.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Lesta Studio Wargaming.net World of Warships