SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2018 07:00
Red Dead Redemption 2 z fantastycznym wynikiem. Take-Two chwali się sprzedanymi pudełkami
2672V

Red Dead Redemption 2 z fantastycznym wynikiem. Take-Two chwali się sprzedanymi pudełkami

Najnowsza gra Rockstar w zaledwie kilka dni od premiery zdołała osiągnąć wynik, o którym marzą wielkie studia tworzące ogromne tytuły przez wiele lat. Red Dead Redemption 2 już teraz może pochwalić się zawrotnym rezultatem, a będzie tylko i wyłącznie lepiej.

Na Red Dead Redemption 2 czekaliśmy bardzo długo, jednak możemy mieć pewność, że Rockstar stworzyło kolejną kurę znoszącą złote jaja. Gra bez najmniejszego problemu sięga po kolejne rekordy, którymi chętnie chwali się Take-Two.

Red Dead Redemption 2. Poradnik, solucja, opis przejścia gry

Take-Two opublikowało raport finansowy, który potwierdza kolejne sukcesy Red Dead Redemption 2. Gra nie tylko została doceniona przez dziennikarzy (średnia ocen na poziomie 97%!), ale również przygodę doceniają kolejni klienci i w rezultacie wydawca może świętować.

Red Dead Redemption 2 przez osiem dni od premiery zdołało osiągnąć lepszy rezultat od pierwszych ośmiu lat Red Dead Redemption – gracze nabyli już ponad 17 mln egzemplarzy produkcji na całym świecie!

Szaleństwo? Take-Two wymienia kolejne rekordy:

  • Największe weekendowe otwarcie w całej branży rozrywkowej – ponad 725 mln dolarów.
  • Druga co do wielkości premiera (trzy dni) pod względem sprzedaży detalicznej w całej branży rozrywkowej – za Grand Theft Auto V.
  • Największy debiut w branży rozrywkowej 2018 roku.
  • Najczęściej preorderowana gra w historii PlayStation Network.
  • Najlepsza sprzedaż w pierwszych trzech dniach od premiery w historii PlayStation Network dla pełnej gry.

Pewnie trudno będzie przebić Grand Theft Auto V – tytuł w końcu osiągnął 100 mln sprzedanych pudełek! – ale Dziki Zachód i tak może pochwalić się kapitalnym rezultatem. Trudno powiedzieć, na jaki wynik może liczyć Red Dead Redemption 2, jednak nie możemy zapomnieć, że gra wciąż nie otrzymała sieciowego trybu, który powinien napędzić sprzedaż.

Źródło: https://gamingbolt.com/red-dead-redemption-2-hits-17-million-copies-shipped-worldwide

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two wyniki wyniki sprzedaży