Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.11.2018 23:17
Fallout 76. Gracze narzekają na mały Schowek. Bethesda obiecuje szereg poprawek
1180V

Fallout 76. Gracze narzekają na mały Schowek. Bethesda obiecuje szereg poprawek

Gracze narzekają na sporo aspektów bety Fallout 76. Najczęściej przewijającym się zarzutem jest zbyt mało pojemny Schowek w bazie.

Bethesda zapowiedziała, że uwzględni szereg krytycznych komentarzy graczy, którzy uczestniczyli w becie Fallout 76.

Przede wszystkim firma zapowiedziała, że planuje wprowadzić wsparcie dla ultrapanoramicznych wyświetlaczy (o proporcjach 21:9), dzięki czemu nie będziemy się męczyć na takich panelach z czarnymi pasami na ekranie. W grze nie pojawi się jednak opcja zmiany szerokości pola widzenia (FOV).

Gracze pecetowi otrzymają opcję szybszej inicjacji rozmów głosowych. Pewne menusy społecznościowe i funkcje związane z kontaktowaniem się ze znajomymi zostaną usprawnione.

Najważniejsza obietnica Bethesdy dotyczy powiększenia pojemności Schowka. Zbyt mało miejsca na surowce do rzemieślniczych zadań wywołuje wściekłość wielu graczy, którzy uczestniczyli w becie Fallout 76. Dobrze wiedzieć zatem, że studio z Maryland zajmie się tym aspektem gameplayu. 

Bethesda zapowiedziała również, że naprawi błędnie inicjowane głośne efekty wystrzałów w pewnych miejscach świata Fallout 76. Najbliższy patch wyeliminuje też sporadyczne problemy ze współczynnikiem głodu bohatera.

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76

Nie przegap