Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2018 10:52
Westworld 3 z gwiazdą Breaking Bad. Aaron Paul w obsadzie
779V

Westworld 3 z gwiazdą Breaking Bad. Aaron Paul w obsadzie

HBO nie zamierza oszczędzać na Westworld. W trzecim sezonie serialu zobaczymy jedną z gwiazd Breaking Bad, która okaże się niezwykle ważną personą dla całej serii. Aaron Paul jest gotowy na nowe wyzwania.

Aaron Paul rozpoczął swoją aktorską karierę w 1998 roku i na swój aktualnie największy sukces musiał czekać do 2008 roku. Wtedy to świat poznał charyzmatycznego bohatera Breaking Bad - Jesse Pinkman był bez wątpienia jedną z najważniejszych postaci całego serialu.

Westworld, sezon 2 – recenzja serialu. Bestworld

Amerykanin w kolejnych latach miał przyjemność pracować nad kilkoma projektami, ale trudno tutaj mówić o wybitnych rolach. Mimo to ekipa odpowiedzialna za Westworld jest przekonana, że Paul idealnie nadaje się do ich świata.

Aaron miał otrzymać jedną z ważniejszych ról w trzecim sezonie hitu HBO, a jednocześnie aktor ma podobno dołączyć do regularnej obsady, więc zobaczymy go w kolejnych przygodach. Stacja oczywiście nie podaje aktualnie szczegółów.

HBO w maju zapowiedziało przygotowanie trzeciego sezonu Westworld, jednak dotychczas nie otrzymaliśmy jakichkolwiek konkretów dotyczących premiery. W zasadzie aktualnie zobaczyliśmy wyłącznie małą zajawkę.

Źródło: http://www.ign.com/articles/2018/09/13/westworld-season-3-aaron-paul-cast

Tagi: aaron paul HBO serial Westworld

Nie przegap