Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2018 08:00
Narcos: Meksyk na zwiastunie. To początek nowej serii
926V

Narcos: Meksyk na zwiastunie. To początek nowej serii

Netflix opublikował kolejny materiał promujący „Narcos: Meksyk”. Najnowsza opowieść przedstawi zupełnie nowe wydarzenia i widzowie już teraz mogą szykować się na kolejny rozdział opowieści. Platforma ma plany na rozwój serii.

Narcos otrzymał aktualnie trzy sezony, jednak Netflix już wcześniej zapowiedział, że zamierza opowiadać kolejne historie prezentujące następne kartele narkotykowe. Dzisiaj możemy mieć pewność, że „Narcos: Meksyk” to początek zupełnie nowej serii.  

Ballada o Busterze Scruggsie na nowym zwiastunie. Netflix pokazuje swój Dziki Zachód

„Narcos: Meksyk” zaprowadzi widzów do samego początku współczesnej wojny narkotykowej. Akcja przedstawi czas, gdy w przemyt nie były zamieszane wielkie organizacje, a handel opierał się na luźnej i często niezorganizowanej współpracy kilku plantatorów oraz sprzedawców. Mimo wszystko zainteresowani mogą liczyć na sporo konkretnego mięcha, ponieważ na naszych oczach narodzi się kartel z Guadalajary.

Najnowszy zwiastun zdradza naprawdę sporo. Netflix nie tylko pokazuje wydarzenia, pozwala poznać głównego bohatera, ale w opisie materiału pojawia się znaczące „w pierwszym sezonie serialu Narcos: Meksyk”, czyli możemy mieć pewność, że wydarzenia będą kontynuowane. Ma to oczywiście sens, ponieważ możemy w tym wypadku liczyć na wielowątkową przygodę, która nie zostanie zamknięta w dziesięciu epizodach.

„Oddał życie za swoją pracę. W pierwszym sezonie serialu „Narcos: Meksyk” Michael Peña wciela się w agenta DEA Enrique „Kikiego” Camarenę.”

„Narcos: Meksyk” trafi na platformę 16 listopada. Aktualnie nie poznaliśmy dalszych losów serialu, ale w sumie możecie szykować się na kolejne rozdziały z historii bossów z Guadalajary.

Źródło: YouTube.com

Tagi: narcos: meksyk netflix serial zwiastun

Nie przegap