Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2018 17:03
True Detective 3 na pierwszym zwiastunie! HBO promuje serial
1040V

True Detective 3 na pierwszym zwiastunie! HBO promuje serial

Nie regulujcie odbiorników, siadajcie wygodnie. HBO właśnie opublikowało pierwszy zwiastun trzeciego sezonu „True Detective”. Detektyw powróci na znaną platformę już na początku przyszłego roku.

13 stycznia odbędzie się premiera pierwszego odcinka „True Detective”. Serial HBO będzie musiał zmierzyć się z wieloma wyjątkowymi produkcjami, jednak platforma wierzy, że nowy bohater udźwignie ciężar odpowiedzialności i zapewni niezapomniane show.

HBO GO listopad. Mocne filmy, ciekawe seriale - pełna lista premier

Głównym bohaterem trzeciego „Detektywa” został Mahershala Ali (m.in. „Moonlight”, „House of Cards”, seria „Igrzyska śmierci”, „Luke Cage”, „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”) – mężczyzna będzie musiał zmierzyć się z makabryczną zbrodnią, która wpłynęła na całe jego życie

Opublikowany zwiastun w ciekawy sposób wprowadza w wydarzenia – Wayne Hays jest jednym z policjantów, który będzie badał sprawę, a wydarzenia zostaną przedstawione w trzech odstępach czasu.

Aktualnie „True Detective” zebrało skrajne opinie – pierwszy sezon został ciepło przyjęty (87%), jednak drugi nie osiągnął oczekiwanych rezultatów (61%).

Tagi: serial trailer true detective 3 zwiastun

Nie przegap