Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2018 13:28
Rambo niczym bohater z Red Dead Redemption 2. Sylvester Stallone na planie Rambo 5: Last Blood
2855V

Rambo niczym bohater z Red Dead Redemption 2. Sylvester Stallone na planie Rambo 5: Last Blood

Sylvester Stallone właśnie znajduje się na planie najnowszego Rambo. W Sieci pojawiło się zdjęcie aktora, które w dobie premiery ostatniej produkcji Rockstar, powinno przypaść do gustu wielu graczom.

Rambo 5: Last Blood” trafi na wielki ekran w październiku 2019 roku. Reżyserem opowieści został Adrian Grunberg, który miał okazję pracować nad filmem „Dorwać gringo”. Twórca był również zastępcą reżysera kilku odcinków serialu „Narcos”.

Gladiator 2 potwierdzony. Ridley Scott ponownie stanie za kamerą

Sylvester Stallone ponownie wcieli się w Johna Rambo. Uznany aktor ma już 72-lata, jednak nadal nie zamierza zrezygnować z wielkich ról i ponownie pokaże światu swoje wysokie umiejętności. Aktualnie trwają prace nad najnowszą opowieścią i w rezultacie możemy spojrzeć na zdjęcie z planu.

Pierwsze skojarzenie? Red Dead Redemption 2! W ostatnich dniach spałem za mało biegając po Dzikim Zachodzie w butach Morgana, ale mam nadzieję, że nie tylko ja dostrzegam tutaj pewne powiązanie.

Akcja Rambo 5: Last Blood rozgrywa się w momencie, gdy Rambo odpoczywa już od ubijania kolejnych tłumów przeciwników i bohater spokojnie żyje sobie na farmie w Arizonie, jednak jeszcze nie może liczyć na spokój. John rozpocznie współpracę z dziennikarzem, który pragnie rozbić grupę handlarzy ludźmi – przestępcy mają przetrzymywać grupę kobiet.

Rambo 5

Źródło: Twitter

Tagi: rambo rambo 5 sylvester stallone

Nie przegap