Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 02.11.2018 08:54
Gladiator 2 potwierdzony. Ridley Scott ponownie stanie za kamerą
2983V

Gladiator 2 potwierdzony. Ridley Scott ponownie stanie za kamerą

Kiedy myślisz, że są filmy, których nie da się i nie ma sensu kontynuować, to wiedz, że w Hollywood najprawdopodobniej myślą inaczej. I że już powstaje sequel.

Potwierdzeniem tej życiowej prawdy niech będzie "Gladiator" - słynne oscarowe widowisko Ridleya Scotta, w którym Russel Crowe zrobił złemu do szpiku kości cezarowi jesień starożytności.

Wiedźmin. Ile zarobi Henry Cavill za rolę Geralta? 

Portal Deadline.com, wyjawił, że wytwórnia Paramount Pictures dość niespodziewanie pracuje już nad kontynuacją filmu. Ujawniono też już pierwsze szczegóły. Otóż obraz wyreżyseruje ponownie Ridley Scott, twórca "jedynki". Co jest dość obiecujące, scenariusz przygotowuje Peter Craid, autor skryptów m.in. do "Miasta złodziei" czy dwóch pierwszych części "Igrzysk śmierci".

"Gladiator 2" miałby opowiadać perypetie dorosłego już syna Lucilli i jednocześnie siostrzeńca zdeprawowanego Kommodusa. Miałby on się inspirować postawą oraz czynami protagonisty pierwszej części - Maximusa. To jednak na razie zdawkowe informacje. Nie wiadomo nawet, kiedy film miałby pojawić się na ekranach kinowych.

Cóż, w dzisiejszych czasach już żaden sequel mnie nie zdziwi. A Was? Obejrzelibyście chętnie "Gladiatora 2"?

 

 

Tagi: gladiator paramount pictures ridley scott Russell Crowe

Nie przegap