SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2018 14:27
World of Tanks Blitz z halloweenowym wydarzeniem. Do wygrania czołgi od twórcy pojazdów Mad Maxa
570V

World of Tanks Blitz z halloweenowym wydarzeniem. Do wygrania czołgi od twórcy pojazdów Mad Maxa

Wargaming zaprasza na kolejną imprezę. Gracze otrzymają dostęp do halloweenowego wydarzenia, podczas którego fani produkcji zgarną maszyny przygotowane przez Petera Pounda. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Od dzisiaj na serwerach World of Tanks Blitz startuje nowe wydarzenie, które zakończy się dopiero 12 listopada. Podczas zabawy gracze sprawdzą tryb zatytułowany „Mad Games”.

O.S.T.R. nagrał klip o World of Tanks popylając Rudym 102 po polu

Firma ponownie pozytywnie zaskakuje, ponieważ tym razem Wargaming nawiązał współpracę z Peterem Pundem, czyli artystą odpowiedzialnym za projekty pojazdów w filmie „Mad Max: Na drodze gniewu”. Mężczyzna przygotował dwa czołgi do World of Tanks: Blitz – Scavenger oraz GraveDigger.

Co trzeba zrobić, by zdobyć oba czołgi? Ten pierwszy wpadnie na Wasze konta za 50 wygranych bitew, a drugi zostanie odblokowany po wykonaniu serii misji. Tak projekt zapowiada Peter:

“Pracując dla World of Tanks Blitz miałem możliwość zaprojektowania czegoś unikatowego i miałem pełną swobodę artystyczną. W Mad Max: Na drodze gniewu byłem skoncentrowany na samochodach, a teraz zadanie polegało na sprawieniu by czołgi wyglądały jeszcze bardziej pancernie. To było fajne wyzwanie i mam nadzieję, że gracze docenią ciężką pracę jaką włożyłem w te stalowe bestie.”

Wspomniany Mad Games to zupełnie nowy tryb post apokaliptyczny, gdzie burze piaskowe zniszczyły krajobrazy z World of Tanks Blitz. W trakcie zabawy śmiałkowie wykorzystają przykładowo niewidzialność, tarcze, czy też odnawianie pancerza. Twórcy upiększyli lokacje motywami z halloween, który może trafić również na maszyny graczy. Do gry powrócą również bohaterowie poprzednich wydarzeń – Tankenstein z 2015 roku oraz Drakula i Helsing z 2016.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Microsoft Game Studios Wargaming.net world of tanks