Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2018 18:57
Spider-Man. Sony rozdaje prezenty graczom, którzy zdobyli platyny
3975V

Spider-Man. Sony rozdaje prezenty graczom, którzy zdobyli platyny

Najnowsza gra Insomniac Games zachęca do zdobycia platyny. Przemierzanie świata to spora przyjemność, więc wielu graczy chętnie wskakuje w buty Petera Parkera i mierzy się z przygotowanymi wyzwaniami. Sony dostrzegło zainteresowanie fanów i postanowiło ich nagrodzić.

Spider-Man zanotował kilka rekordów na PlayStation 4 i aż 51,01% graczy zdecydowała się zdobyć platynowy pucharek w pozycji Insomniac Games. To naprawdę świetny wynik zważywszy na sporo dodatkowych aktywności do wykonania.

Spider-Man z historycznym wynikiem. Gra pobiła rekordy w Stanach Zjednoczonych

Sony właśnie rozsyła nagrody dla graczy, którzy poświęcili swój czas i zdobyli najcenniejszy puchar w Spider-Manie. Jeśli należycie do tego zacnego grona, to powinniście sprawdzić skrzynki e-mailowe powiązane z kontem PlayStation Network.

Wiadomość zatytułowana „Saving The City From Super Villains? Check.” zawiera na początku gratulacje zdobycia wszystkich trofeów w Spider-Manie, a następnie Sony rozsyła kod, dzięki któremu otrzymacie nowy awatar.

Gracze mogą skorzystać z wizerunku Spider-Mana – warto jednak zaznaczyć, że początkowo firma pośpieszyła się z rozsyłaniem informacji i pierwsze e-maile zawierały błędne dane. Na szczęście teraz trwa druga tura i Sony nagradza już wszystkich klientów, którzy wyrazili chęć otrzymywania podobnych gratisów.

Tak prezentuje się awatar-prezent:

Spider-Man awatar prezent

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2018/10/30/marvels-spider-man-platinum-trophy-reward/#/slide/1

Tagi: Insomniac Games Sony Computer Entertainment Spider-Man (2018)

Nie przegap