Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2018 21:00
Deadpool 2 dla młodzieży z nowymi scenami. Ryan Reynolds ponownie wskoczył w ulubiony strój
1763V

Deadpool 2 dla młodzieży z nowymi scenami. Ryan Reynolds ponownie wskoczył w ulubiony strój

Pod koniec roku w kinach pojawi się nowa produkcja z Ryanem Reynoldsem w roli głównej. Wytwórnia wciąż nie potwierdza ostatecznego tytułu projektu, jednak nowy „Deadpool 2” ma trafić w gust całych rodzin.

20th Century Fox w ubiegłym miesiącu potwierdziło spore roszady w kalendarzu wydawniczym. Firma przesunęła kilka premier, by zrobić miejsce dla nowego filmu w uniwersum Deadpoola. Produkcja będzie dostępna od 21 grudnia.

Deadpool powróci w tym roku! FOX opóźnia premiery X-Men: Mroczna Phoenix, Alita: Battle Angel i Gambit

Deadpool 2” zarobił już ponad 783 mln dolarów, jednak FOX doskonale zdaje sobie sprawę, że może wyciągnąć z tej opowieści jeszcze więcej. To pewnie z tego powodu powstał pomysł stworzenia filmu z kategorią wiekową PG-13, jednak zdaniem scenarzystów taki pomysł miał złagodzić konflikty w rodzinach.

Rhett Reese i Paul Wernick podczas rozmowy z dziennikarzem Cinemablend wspomnieli, że „Deadpool 2” wpłynął na relacje rodziców z młodzieżą, która chciała, ale nie mogła zobaczyć film z Reynoldsem. Podobno w wielu domach pojawiły się konflikty, które najnowsza produkcja ma złagodzić.

Wierzycie w to? Mam nadzieję, że nie. Twórcy ponownie spotkali się na planie, przygotowali dodatkowe sceny, w których wystąpili znani aktorzy, jednak nie dowiedzieliśmy się, czy w projekcie pojawią się nowe twarze. Należy na pewno zaznaczyć, że stworzono nawet specjalny skrót wydarzeń z pierwszego „Deadpoola” - w tym wypadku bohater będzie czytał „bajeczkę na dobranoc” jednej z postaci i w taki sposób opowie o akcji z 2016 roku.

Wkrótce powinniśmy otrzymać zwiastun nowego „Deadpool 2” - według wcześniej przedstawionych plotek film ma otrzymać tytuł „Deadpool Before Christmas”, ale wciąż czekamy na ostateczną informację od wytwórni.

Źródło: https://www.cinemablend.com/news/2460357/why-deadpool-2-is-releasing-a-pg-13-version-according-to-the-writers

Tagi: deadpool 2 film pg-13

Nie przegap