Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2018 14:00
Deadpool powróci w tym roku! FOX opóźnia premiery X-Men: Mroczna Phoenix, Alita: Battle Angel i Gambit
4212V

Deadpool powróci w tym roku! FOX opóźnia premiery X-Men: Mroczna Phoenix, Alita: Battle Angel i Gambit

Nie mamy dobrych informacji dla widzów wyczekujących na X-Men: Mroczna Phoenix , Alita: Battle Angel i Gambit. FOX właśnie potwierdziło zmiany dat premier, a jednocześnie wrzuciło do swojego katalogu nowego Deadpoola.

FOX zdecydował się na spore roszady w swoim planie wydawniczym. Firma szykowała widzów na grudniową premierę Alita: Battle Angel, ale film trafi do kin dopiero 14 lutego 2019 roku. 

X-Men: Dark Phoenix na zwiastunie! Pierwsza prezentacja nowej historii mutantów

21 grudnia odbędzie się premiera „Deadpool” – jest to aktualnie niezapowiedziana opowieść, która nawet nie otrzymała podtytułu. Warto zwrócić uwagę, że w tym wypadku film ma otrzymać kategorię wiekową PG-13, czyli niższą od już wydanych przygód. Dziennikarz Deadline.com obstawia specjalną wersję Deadpool 2, jednak czy jest sens ponownie wrzucać do kin przygodę z maja?

To nie koniec zmian. X-Men: Mroczna Phoenix nie zobaczymy 14 lutego, a nowa data premiery to 7 czerwca. Jest to dość zaskakująca wiadomość, ponieważ w tym tygodniu zobaczyliśmy zwiastun, który wyglądał naprawdę nieźle. Oczywiście nowy termin ma wpłynąć na rezultat produkcji.

FOX zdecydował się przełożyć również premierę Gambita – charyzmatyczny X-Men miał zaprosić widzów na komedię romantyczną 7 czerwca 2019 roku, ale według najnowszych informacji premiera odbędzie się 13 marca 2020 roku.

Wracając jeszcze na sekundę do wspomnianego Deadpoola – Ryan Reynolds skomentował tę sytuację następującą wiadomością:

Źródło: https://deadline.com/2018/09/dark-phoenix-alita-battle-angel-deadpool-gambit-release-date-changes-1202473229/

Tagi: alita: battle angel Deadpool FOX gambit x-men: dark phoenix