SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2018 19:34
Zombie Army Trilogy za darmo. Wszyscy zabijają zombie
3841V

Zombie Army Trilogy za darmo. Wszyscy zabijają zombie

Kooperacyjna produkcja Rebellionu jest dostępna za darmo. Ofertą mogą zainteresować się wyłącznie gracze na PC i w dodatku pojawia się pewien haczyk, ale pewnie niektórzy zdecydują się pobrać grę.

Zombie Army Trilogy zadebiutował w marcu 2015 roku. Gra nie podbiła rynku i zebrała oceny na poziomie 72% w edycji na komputery osobiste, a w swoim czasie dziennikarze zachwalali mnóstwo atrakcji, zabawę z kumplami, przyjemne ubijanie przeciwników w roli snajpera, jednak problemem okazała się oprawa, misje stworzone na jednym schemacie, czy też płytki gameplay.

Priest Simulator zapowiedziany. Polacy pozwolą wcielić się w księdza

Jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z Zombie Army Trilogy, a macie ochotę na ubijanie kolejnych biegających truposzy ze znajomymi, to powinniście się zainteresować tą promocją. Gra Rebellionu jest dostępna za darmo na witrynie Gamesessions.com

Gdzie pojawia się haczyk? Firma nie dostarcza kodów na Steam, a pozwala pobrać tytuł z własnej platformy i zainteresowani muszą grać przez przynajmniej 5 minut, by pozycja został przypisany do kont na stałe. Nie jest to specjalnie wymagające, jednak zdaję sobie sprawę, że niektórzy gracze mogą nie zdecydować się na skorzystanie z promocji ze względu na dodatkową instalację.

Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że Zombie Army Trilogy nadal trzyma cenę – gra na Steam kosztuje 161,99 zł... Tak prezentują się minimalne wymagania sprzętowe produkcji:

  • Procesor: Dual-core CPU with SSE3 (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon™ 64 X2 4200) lub lepszy
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible graphics card with 512 MB of memory (ATI Radeon™ HD 5870) lub lepszy
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 15 GB dostępnej przestrzeni

Źródło: Twitter

Tagi: Rebellion Zombie Army Trilogy