Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2018 16:29
Priest Simulator zapowiedziany. Polacy pozwolą wcielić się w księdza
2023V

Priest Simulator zapowiedziany. Polacy pozwolą wcielić się w księdza

W obliczu wyjątkowych wyników filmu „Kler” musiała pojawić się podobna propozycja. Ultimate Games S.A zaprezentowało Priest Simulator, w którym gracze otrzymają możliwość wskoczenia w buty księdza. Zadaniem zainteresowanych będzie między innymi walka z demonami.

Priest Simulator jak sama nazwa wskazuje jest symulatorem, w którym gracz wciela się w księdza. Za tytuł odpowiada polskie studio Delirma, a wydawcą została firma Ultimate Games S.A. Aktualnie tytuł zmierza wyłącznie na komputery osobiste.

Promocje w cyfrowej dystrybucji. DiRT Rally za 35 zł, Micro Machines za 27 i wiele innych

Twórcy zapowiadają Priest Simulator jako „symulator życia najbardziej uprzywilejowanej osoby w całej wsi”, a podczas rozgrywki będziemy odprawiać kazania, dzięki którym społeczność będzie posłuszna lub udzielimy najróżniejszych sakramentów według własnego cennika. W trakcie rozgrywki zdobędziemy łupy chodząc po kolędzie, zajmiemy się ulepszeniem kościoła lub świętego laboratorium, będziemy odprawiać egzorcyzmy na opętanych ludziach lub zwierzętach, zniszczymy sekty lub zawrzemy kilka sojuszy, zawalczymy z innymi księżmi, weźmiemy udział w wyścigach samochodowych, a zarobione pieniądze wydamy na poprawienie auta oraz nową broń do walki z demonami.

Brzmi ciekawie? Priest Simulator pewnie nie będzie najmocniejszą produkcją przygotowaną przez polskich deweloperów, ale jestem przekonany, że znajdą się chętni na taką propozycję. Na dobry początek możemy spojrzeć na rozbudowany zwiastun przygotowany z fragmentów rozgrywki.

Priest Simulator został oficjalnie zaprezentowany w tym tygodniu, ale wydawca zna już nawet ostateczną datę premiery – debiut odbędzie się 7 stycznia 2020 roku... I możemy mieć jedynie nadzieję, że w ostatecznym rozrachunku gra będzie prezentowała lepszą jakość.

Dodatkowe informacje dotyczące gry znajdziecie na Steam.

Tagi: Delirma Priest Simulator Ultimate Games S.A.