Roger Żochowski Roger Żochowski 29.08.2018 12:30
O.S.T.R. nagrał klip o World of Tanks popylając Rudym 102 po polu
1245V

O.S.T.R. nagrał klip o World of Tanks popylając Rudym 102 po polu

O.S.T.R., jeden z najbardziej znanych polskich raperów, nagrał nowy klip z okazji premiery polskich czołgów i map do „World of Tanks”.

"Polska siła”, bo tak nazywa się utwór, stworzony został przez rapera O.S.T.R. z Łodzi wraz z zespołem Żywiołak. Jest to część kampanii reklamowej z okazji premiery polskiej linii czołgów w “World of Tanks”. Do kawałka został nakręcony teledysk z artystami oraz prawdziwym czołgiem z II Wojny Światowej wystylizowanym na Rudego 102 z serialu "Czterej pancerni i pies". 

"Prywatnie jestem wielkim fanem gier video, dlatego bardzo cieszę się, że zostałem zaproszony do takiego projektu. Idea zestawienia rapu ze światem cyfrowym to moim zdaniem świetny pomysł, który wypalił w stu procentach. Mimo, że w życiu nagrałem już dużo muzyki, stworzenie utworu do "World Of Tanks" było dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Nowym i bardzo ekscytującym, ponieważ od dziecka jestem miłośnikiem gier wojennych, a „World of Tanks” jest jedną z moich ulubionych. Nie dość, że można się przy niej dobrze zrelaksować, to posiada też walor edukacyjno-historyczny, który bardzo sobie cenię. A tego, że na planie teledysku mogłem przejechać się prawdziwym czołgiem, nie zapomnę do końca życia." 

- komentuje O.S.T.R. Jego miłości do World of Tanks nie jestem w stanie zweryfikować, ale to, że jest fanem gier od dziecka to znany fakt. W wielu swoich utworach przemyca takie informacje, choćby przywiązanie do kultowej Amigi. 

Polskie drzewo technologiczne zawiera dziesięć regularnych czołgów oraz dwie maszyny typu premium. Głównymi wyróżnikami polskiej linii są wysokie obrażenia na pojedynczy strzał oraz dobra depresja dział. Dzięki temu polskie czołgi będą dawały interesujące możliwości taktyczne i staną się niebezpiecznym przeciwnikiem w grze. Na linię składają się: lekkie czołgi 4TP, 7TP, 10TP i 14TP, średnie czołgi 25 TP KSUST II projektu inżyniera Edwarda Habicha, 40TP oraz 45TP, projekty odnalezione w archiwach polskich instytutów naukowych - 53TP Markowski, 50TP Tyszkiewicz, 60TP Lewandowski - oraz czołgi premium: 50TP, powstańcza Pantera “Pudel”.

Tagi: