Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2018 20:10
Spider-Man The Heist zapewni kilka zwrotów akcji. To samodzielna historia
2190V

Spider-Man The Heist zapewni kilka zwrotów akcji. To samodzielna historia

Peter Parker wkrótce wyruszy na kolejną misję. Insomniac Games przygotowuje się do premiery The Heist, czyli pierwszego, fabularnego dodatku do Spider-Mana. W sprawie DLC wypowiedział się dyrektor kreatywny gry.

Jeszcze przed premierą Spider-Mana poznaliśmy plany dotyczące rozwoju gry. Insomniac Games zamierza opowiedzieć trzy dodatkowe historie i pierwsza zatytułowana The Heist będzie dostępna od 23 października.

Spider-Man został skrócony. Twórcy zrezygnowali z kilku bitew

Spider-Man: The Heist przedstawi historię Black Cat i w tym wypadku gracze mogą oczekiwać samodzielnej opowieści, która nie będzie powiązana z głównym wątkiem. Twórcy postawili na kilka bardzo mocnych zwrotów akcji, podczas których wszyscy fani uniwersum zostaną zaskoczeni.

Deweloperzy zaoferują nam tym razem sporo humoru oraz wiele najróżniejszych zadań. W niektórych misjach ponownie weźmiemy udział w znanych aktywnościach, ale studio zaoferuje również zupełnie nowe wydarzenia.

Nie otrzymaliśmy konkretnych informacji dotyczących długości fabuły, jednak przygoda Black Cat ma nam zapewnić sporo atrakcji – możemy się spodziewać, że autorzy zaoferują nie tylko fabularną opowieść, a całość zostanie dopakowana kolejnymi aktywnościami.

Spider-Man: Turf Wars oraz Spider-Man: Silver Lining to następne opowieści dla fanów Pająka, które trafią do graczy kolejno w listopadzie oraz grudniu, jednak w tym wypadku nie poznaliśmy aktualnie jakichkolwiek informacji dotyczących przygód.

Źródło: https://comicbook.com/gaming/2018/10/14/marvels-spider-man-the-heist-black-cat-dlc-twists-and-turns/

Tagi: dlc Insomniac Games Sony Computer Entertainment Spider-Man (2018) Spider-Man the heist

Nie przegap