SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2018 15:01
Just Cause 4 przedstawia wrogów. Rico musi walczyć z kolejnymi przeciwnikami
388V

Just Cause 4 przedstawia wrogów. Rico musi walczyć z kolejnymi przeciwnikami

Rico jeszcze pod koniec roku zaprosi graczy na kolejną przygodę. Znany specjalista od siania chaosu będzie musiał zmierzyć się z nowymi przeciwnikami, którzy zostali pokazani na rozbudowanym materiale wideo.

4 grudnia odbędzie się premiera Just Cause 4. Za produkcję odpowiada oczywiście Avalanche Studios, którego przedstawiciele chcą zapewnić graczom znane atrakcje – naszym zadaniem ponownie będzie miażdżenie kolejnych grup przeciwników i wykorzystywanie gadżetów do siania chaosu.

Just Cause 4. Mocny zwiastun prezentuje główną rywalkę Rico

Twórcy przybliżają tytuł zainteresowanym graczom i najnowszy materiał skupia się na The Black Hand, czyli grupie przestępczej, która jest największym problemem Rico. To jednocześnie najbardziej zaawansowana armia na świecie.

Materiał nie jest zwykłym zwiastunem, ponieważ autorzy pozwalają spojrzeć na fragmenty rozgrywki – Rico przedstawia swoje umiejętności, a jednocześnie ma okazję spotkać nowych oponentów, którzy wymagają przyjęcia najróżniejszych taktyk.

Just Cause 4 nie będzie rewolucyjną odsłoną serii, ponieważ autorzy przygotowują przygodę dla oddanych fanów, którzy liczą na znane atrakcje – podczas rozgrywki otrzymamy ogromne możliwości ubijania kolejnych oddziałów. W najnowszej opowieści Rico może korzystać z potężniejszych gadżetów.

Tagi: Avalanche Studios gameplay Just Cause 4 Square Enix zwiastun