Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2018 20:25
Chris Evans nie będzie już Kapitanem Ameryką. Aktor nagrał ostatnią scenę do Avengers 4
8454V

Chris Evans nie będzie już Kapitanem Ameryką. Aktor nagrał ostatnią scenę do Avengers 4

Avengers 4 nadal nie posiada oficjalnej nazwy, ale możecie mieć pewność, że prace na planie zmierzają w odpowiednim kierunku. Chris Evans właśnie podziękował wszystkim współpracownikom za 8 lat pracy i zakończył swoją rolę Kapitana Ameryki.

Chris Evans w ostatnich latach był kojarzony głównie z jednej roli. Mężczyzna od 2011 roku wskakiwał w strój Kapitana Ameryki, ale aktor zrezygnował z tej roli. Dzisiaj oficjalnie odłożył tarczę na półkę.

Captain Marvel na zwiastunie! To będzie nowy hit Marvela?

„Oficjalnie zakończyłem prace na planie Avengers 4. To był emocjonalny dzień. Granie tej postaci przez ostatnie osiem lat było dla mnie zaszczytem. Do wszystkich przed kamerą, za kamerą oraz przed ekranami – dziękuję za te wspaniałe wspomnienia! Jestem dozgonnie wdzięczny.”

Powyższe słowa opublikował na swoim Twitterze aktor, który już wcześniej potwierdził, że nie zamierza w kolejnych latach wcielać się w Kapitana Amerykę. Będzie to na pewno ogromna strata dla Marvel Cinematic Universe – jak wiadomo aktor idealnie nadawał się do roli Steve'a Rogersa.

Mężczyzna miał okazję wystąpić w kilku solowych filmach oraz oczywiście zobaczyliśmy go dotychczas we wszystkich częściach Avengersów. Nie wiemy, w jaki sposób scenarzyści poradzą sobie z decyzją Evansa.

Avengers 4 trafi na ekrany kin 3 maja 2019 roku.

Źródło: Twitter

Tagi: avengers 4 captain america Chris Evans kapitan ameryka

Nie przegap