Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2018 17:12
Ace Combat 7 otrzyma metalowy samolot w edycji kolekcjonerskiej. Znamy całą zawartość
544V

Ace Combat 7 otrzyma metalowy samolot w edycji kolekcjonerskiej. Znamy całą zawartość

Na początku przyszłego roku wierni fani Ace Combat w końcu zagrają w oczekiwaną produkcję od Project Aces. Wydawca właśnie zaprezentował edycję kolekcjonerską, w której znalazł się metalowy Arsenal Bird.

Od dawna czekamy na premierę Ace Combat 7, ale możemy szykować samoloty na początek roku, ponieważ produkcja będzie dostępna od 18 stycznia. Wydawca zdecydował się na jednoczesną premierę na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Ace Combat 7. Wymagania sprzętowe, gameplay i screeny z misji VR

Dzisiaj możemy spojrzeć na edycję kolekcjonerską, która może zainteresować wielu graczy. W zestawie obok pudełkowej wersji Ace Combat 7 otrzymamy między innymi metalową figurkę – 40-centymetrowy Arsenal Bird waży 500 gram.

W pakiecie pojawi się również Przepustka Sezonowa zawierająca trzy dodatkowe samoloty, trzy kolejne misje oraz nawet... Tryb pozwalający odtwarzać muzykę – prawdopodobnie włączymy ulubione kawałki.

Firma postanowiła przygotować również 150-stronicowy artbook w formacie A4 zatytułowany „ACES at WAR: A HISTORY 2019” - gracze w tym wypadku otrzymają ekskluzywne zdjęcia, wywiady i cztery krótkie powieści napisane przez scenarzystę/reżysera Sunao Katabuchiego. W całym zestawie znalazło się jeszcze miejsce dla 3-centymetrowego, metalowego pina oraz dwóch haftowanych naszywek.

Ace Combat 7 EK

Tagi: Ace Combat 7: Skies Unknown Bandai Namco edycja kolekcjonerska Project Aces