Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.10.2018 16:46
The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel I & II na PS4 w 2019 roku
522V

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel I & II na PS4 w 2019 roku

Fani japońskich RPG-ów mogą zacierać ręce. Marvelous potwierdziło plany wydania na europejskim rynku dwóch gier z serii The Legend of Heroes - Trails of Cold Steel i Trails of Cold Steel 2.

Zremasterowane odsłony The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel I & II trafiły na PS4 w Japonii w tym roku. Gracze zastanawiali się, czy któraś z firm pokusi się o wydanie obu produkcji w USA i Europie, tym bardziej, że wersje na PS3 i PS Vita u nas się pojawiły.

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV zapowiedziane na PS4

Dwa dni temu dowiedzieliśmy się, że tego zadania podejmie się Marvelous, które obie produkcje wyda na naszym rynku w 2019 roku. Gry będą dostępne w angielskiej wersji językowej (z opcjonalną japońską ścieżką głosową). The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel I & II trafią do pudełek i cyfry.

W sklepie Marvelous możecie zamówić edycje specjalne obu gier. Dostaniecie wtedy metalową blaszkę, wybrane utwory z OST na płycie CD, przypinkę oraz limitowane pudło.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Marvelous nihon falcom playstation 4 The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel I The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel ii The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel Kai

Nie przegap