Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2018 17:30
Crackdown 3 może przetrwać. Twórcy podobno nie tracą czasu
782V

Crackdown 3 może przetrwać. Twórcy podobno nie tracą czasu

Na Crackdown 3 czekamy zdecydowanie za długo. Zespół odpowiedzialny za grę otrzymał od Phila Spencera ostatnią szansę, ale podobno deweloperzy dobrze wykorzystali ostatnie miesiące. Gra wygląda coraz lepiej.

Crackdown 3 zostało zapowiedziane w 2014 roku, jednak prace nad tytułem rozpoczęły się w 2013 roku. W międzyczasie produkcja przeszła spore zmiany, Microsoft musiał kilkukrotnie przekładać datę premiery, ale podobno zespół teraz otrzymał ostatnią szansę.

Crackdown 3 ma ostatnią szansę. Xbox One jest podobno za słaby dla koncepcji trybu sieciowego

Według ostatnich informacji Crackdown 3 ma trafić na rynek 22 lutego i posiadacze Xboksów One oraz komputerów osobistych mogą szykować się na tę datę. Spencer miał w tym tygodniu okazję sprawdzić pełną wersję i jego wrażenia są pozytywne:

„Grałem wczoraj w pełną wersję. Dobra robota wykonana przez zespół, przed nimi jeszcze sporo pracy do zrobienia, ale jest zadowalający postęp. Mój agent był niczym maszyna do niszczenia i lubię to :-)”

Deweloperzy mają jeszcze kilka miesięcy na ostatnie szlify, ale najwidoczniej wszystko zmierza w dobrym kierunku. Trudno tak naprawdę powiedzieć, jak Crackdown 3 będzie prezentował się w ostateczności, bo jak wiadomo tryb sieciowy zapowiadany kilka lat temu nie zostanie dodany do gry – pierwszy Xbox One był za słaby na pokazywaną koncepcję.

Crackdown 3 zmierzy się z kilkoma dużymi pozycjami – w tym samym dniu zadebiutuje Anthem, Days Gone oraz Metro Exodus, a nie możemy zapomnieć o innych premierach lutego oraz marca. Mimo wszystko pamiętajcie o jednym: Microsoft wrzuci grę w dniu debiutu do Xbox Game Pass.

Tagi: Crackdown 3 Microsoft Phil Spencer Sumo Digital