Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2018 16:30
Assassin's Creed: Odyssey vs. prawdziwa Grecja. Porównanie pokazuje pracę Ubisoftu
1669V

Assassin's Creed: Odyssey vs. prawdziwa Grecja. Porównanie pokazuje pracę Ubisoftu

W przyszłym tygodniu wierni miłośnicy uniwersum Assassin's Creed sprawdzą pierwszego, pełnoprawnego RPG-a w świecie Ubisoftu. Dziennikarze mają już dostęp do produkcji, więc możemy spojrzeć na ciekawe porównanie.

Na początku przyszłego tygodnia zapoznacie się z naszą recenzją Assassin's Creed: Odyssey. Tytuł Ubisoftu trafi na rynek dopiero w piątek, więc jeszcze przed debiutem otrzymacie możliwość zapoznania się z konkretnymi opiniami.

Assassin's Creed: Odyssey ma osiągnąć spory sukces w Japonii. Ubisoft wierzy w chmurę

Ubisoft ponownie odrobił zadanie domowe. Deweloperzy w przypadku Assassin's Creed: Odyssey postanowili przenieść niemal jeden do jednego wiele znanych budynków, jednak oczywiście niektóre musiały zostać odrestaurowane. Studio w takiej sytuacji korzysta również z rad specjalistów, by mieć pewność, że każda lokacja zostanie potraktowana z odpowiednim szacunkiem.

Assassin's Creed: Odyssey pod wieloma względami może przypominać Assassin's Creed: Origins, ale nie możemy zapomnieć o sporym rozbudowaniu wielu elementów. Twórcy pozwolą zainteresowanym wskoczyć na łodzie, a podczas opowieści podejmiemy wiele trudnych wyborów. Ekipa odpowiedzialna za przygodę rozwinęła znacząco elementy RPG i Ubisoft określa tytuł jako pierwszy, pełnoprawny przedstawiciel tego gatunku.

W 2019 roku na pewno nie zagramy w nową odsłonę serii Assassin's Creed, ale oczywiście historie biegających po dachach skrytobójców powrócą. Gdzie chcielibyście zobaczyć wydarzenia w 2020 roku?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin's Creed: Odyssey porównanie Ubisoft