Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2018 16:00
Holmes and Watson na zwiastunie. Will Ferrell i John C. Reilly w komedii
1286V

Holmes and Watson na zwiastunie. Will Ferrell i John C. Reilly w komedii

Najbardziej utytułowany brytyjski detektyw powraca. Sherlock Holmes jeszcze w tym roku przedstawi widzom swoją kolejną historię i tym razem w rolę Brytyjczyka wcieli się Will Ferrell. Zobaczcie pełny zwiastun opowieści.

Holmes and Watson” to produkcja Etana Cohena – mężczyzna zajął się reżyserią i napisał scenariusz, a wcześniej miał okazję pracować na planie między innymi "Bobby kontra wapniaki", "Madagaskar 2", czy też "Faceci w czerni 3".

X-Men: Dark Phoenix na zwiastunie! Pierwsza prezentacja nowej historii mutantów

Najnowsza przygoda zrywa z poważną atmosferą na rzecz komedii. Duet Holmes i Watson ma okazję rozwiązać kolejną sprawę i zmierzyć się z profesorem Moriarty – jak wiadomo jest to jeden z największych wrogów Sherlocka, który w powieściach Arthura Conana Doyle’a został przedstawiony jako genialny profesor. Jego pseudonim to „Napoleon zbrodni”.

Pierwsze wzmianki o „Holmes and Watson” pojawiły się już w 2008 roku – wtedy to Sacha Baron Cohen miał wcielić się w Holmesa, a Will Ferrell był przymierzany do roli Watsona. Jednak już plotki z 2016 roku mówiły o zmianie, która ostatecznie została potwierdzona.

Premiera „Holmes and Watson” odbędzie się w Stanach Zjednoczonych pod koniec roku, ale bardzo możliwe, że Polacy będą zmuszeni zaczekać na tę historię do początku 2019 roku. Na ostateczne informacje od dystrybutora musimy jeszcze zaczekać.

Tagi: film holmes and watson Sherlock Holmes trailer zwiastun