Paweł Musiolik Paweł Musiolik 28.09.2018 16:01
Football Manager 2019. Poznajcie nowości w tej odsłonie
1918V

Football Manager 2019. Poznajcie nowości w tej odsłonie

Jesteśmy coraz bliżej listopadowej premiery Football Manager 2019. Sports Interactive wczoraj ujawniło nam listę nowości, jakie pojawią się w tegorocznej odsłonie piłkarskiego symulatora z domieszką arkusza kalkulacyjnego.

Sports Interactive wraz z Segą zapowiadali, że Football Manager 2019 wniesie sporo nowości. Pierwsza z nich widoczna jest już na pudelku - zmieniono okładkę. Więcej kryje się jednak pod maską, gdzie deweloperzy przygotowali sporo nowości.

Football Manager 2019 oficjalnie. Premiera w listopadzie

Po pierwsze - to o czym wiemy - debiut oficjalnej licencji na Bundesligę oraz drugą ligę niemiecką, łącznie 36 zespołów i wszystko co z nimi się wiąże (stadiony, bannery, logotypy klubów i rozgrywek).

Do tego przebudowane zostaną samouczki, które będą wprowadzały nowego managera powoli w tajniki zarządzania klubem i drużyną. Gra wyjaśni nam dokładnie działania treningu, skautingu, transferów, dbania o drużynę i zarządzenie finansami. Deweloperzy chcą dzięki temu minimalne obniżyć próg wejścia, bez mieszania w mechanice.

Doczekamy się także odświeżonego interfejsu gry, który w jedno scali wszystkie dostępne wersje. Tak, by podczas przesiadki między nimi, nie musieliśmy kombinować gdzie kryje się dana opcja.

Przebudowie uległ też trening, który dokładniej pozwoli rozwijać zawodnika pierwszej drużyny, a także młodzieżowców. Mały lifting zaliczy także ekran taktyki i ustalania składów, który pozwoli nam na płynniejsze i dokładniejsze wydawanie poleceń oraz zmiany taktyki w locie.

Na koniec mamy obecność systemu VAR, goal-line oraz usprawnienia w module meczowym. Poprawiono grafikę i animację, dopasowano także oddziaływanie taktyki na to, co widzimy podczas spotkania. Większy wpływ na rozmówki z zawodnikami będzie miało także zgranie i kontakty między poszczególnymi piłkarzami.

Premiera gry już 2 listopada. Osoby, które zdecydują się na przedpremierowe zamówienie otrzymają opcję zagrania dwa tygodnie przed innymi.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Football Manager 2019 pc Sega si games Sports Interactive