Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2018 10:51
House of Cards 6 na zwiastunie. Claire dochodzi do głosu
449V

House of Cards 6 na zwiastunie. Claire dochodzi do głosu

Na początku listopada odbędzie się premiera ostatniego sezonu House of Cards. Netflix opublikował pierwszy zwiastun, który zapowiada wydarzenia i pokazuje główną bohaterkę w nowej roli. Kobieta staje przed bardzo trudnym zadaniem.

6 sezon House of Cards trafi na Netflix 2 listopada. Platforma zdecydowała się zakończyć historię pomimo skandalu, który wybuchł w ubiegłym roku – Kevin Spacey został oskarżony o molestowanie seksualne. Aktor został zwolniony, jednak scenarzyści zakończą przygodę z Claire Underwood.

Daredevil 3 na nowym materiale. Netflix pokazuje wymowny zwiastun

Czy kontynuowanie projektu bez jego najważniejszego elementu ma jakikolwiek sens? Trudno nie odnieść wrażenia, że to Frank Underwood był twarzą serialu i wielu widzów śledziło opowieść właśnie ze względu na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Netflix postanowił zaryzykować i Robin Wright przejmie stery w Białym Domu. Pierwsze opinie dotyczące opowieści powinny zostać przedstawione pod koniec przyszłego miesiąca... Jestem ciekaw, czy potwierdzą się głosy, według których Claire bez problemu poradzi sobie z zadaniem i właśnie za pomocą szóstego sezonu wypromuje spin-off, w którym poznamy dokładne losy bohaterki.

Platforma podkreśla, że „tym razem będzie inaczej”, a szczerze mówiąc poniższy zwiastun prezentuje się ciekawie. Zamierzacie oglądać?

Źródło: YouTube.com

Tagi: house of cards netflix trailer zwiastun