Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2018 16:00
Daredevil 3 na nowym materiale. Netflix pokazuje wymowny zwiastun
647V

Daredevil 3 na nowym materiale. Netflix pokazuje wymowny zwiastun

Wszystko zmieniło się w życiu Obrońcy Hell's Kitchen. Daredevil wkrótce powróci na Netflix i widzowie mogą liczyć na mroczniejszą historię, w której Matt Murdock zaprezentuje się z zupełnie nowej strony.

Netflix zaprezentował dzisiaj listę październikowych nowości i jedną z gwiazd zestawienia jest oczywiście Daredevil. Platforma postanowiła wspomnieć o historii jeszcze jednym zwiastunem, który potwierdza wcześniejsze przypuszczenia.

Netflix październik z mocnymi serialami. Daredevil, Castlevania, Nawiedzony dom na wzgórzu i więcej

Matt Murdock nie może już dłużej walczyć z przestępcami na sali sądowej. Bohater doskonale zdaje sobie sprawę, że taka rywalizacja nie ma sensu, więc musi podjąć inne kroki. Właśnie z tego powodu zrzuca garnitur, pali zakrwawioną koszulę i ubiera swoją klasyczną maskę.

Na materiale obok Daredevila pojawia się jeszcze jedna postać – Wilson Fisk również odegra istotną rolę w całej historii, więc sympatycy charyzmatycznego Kingpina mogą szykować się na sporo atrakcji.

Daredevil trafi na Netflix 19 października, jednak wciąż czekamy na oficjalną prezentację głównego przeciwnika Murdocka.

Źródło: YouTube.com

Tagi: daredevil netflix serial trailer zwiastun