Paweł Musiolik Paweł Musiolik 27.09.2018 13:48
Sony zamknie serwery kolejnych trzech gier z PS3
1773V

Sony zamknie serwery kolejnych trzech gier z PS3

Era PlayStation 3 dla wielu graczy się zakończyła. Są jednak osoby, które nadal graja na PS3 i z uwagą śledzą ewentualne informacje o zamykaniu kolejnych serwerów gier.

W październiku Sony zamknie serwery kolejnych trzech gier. Tym razem padło na Twisted Metal, Warhawka oraz PlayStation All-Stars Battle Royale (co obejmie też wersję na PS Vita).

LawBreakers oficjalnie umarło. Serwery zostały zamknięte

Serwery tych gier zostaną zamknięte na cztery spusty już 25 października 2018 roku. W przypadku Twisted Metal utracimy możliwość gry przez sieć, zachowamy za to opcję rozgrywania kampanii oraz kooperacji lokalnej.

Warhawk, jako tytuł oparty wyłącznie o online stanie się niegrywalny, chyba, że znajdziecie kogoś z własną konsolą i połączycie się przez LAN. Wtedy zagracie przez sieć lokalną.

PlayStation All-Stars Battle Royale pozostanie wyłącznie z opcją gry lokalnej oraz trybem kampanii dla każdego z graczy. Gra sieciowa stanie się niemożliwa.

Tym samym jedna z najdłużej wspieranych gier online na PS3 (ponad 11 lat!) - Warhawk pójdzie niestety do piachu. A szkoda, bo to jedna z najlepszych nietypowych gier online na PS3. Kontynuacja w postaci Starhawka już tak dobra nie była. Twisted Metal żyło sześć lat, a PSASBR - ponad 5 lat.

Tagi: playstation 3 PlayStation All-Stars Battle Royale Twisted Metal warhawk