Paweł Musiolik Paweł Musiolik 27.09.2018 10:38
Resident Evil 2 to coś więcej niż remake
1408V

Resident Evil 2 to coś więcej niż remake

Resident Evil 2 zapowiada się na jedną z najlepszych gier przyszłego roku, o ile nie całej generacji. Capcom robi co się tylko da by spełnić pokładane w grze nadzieje. I wiele wskazuje na to, że im się uda.

Dla Capcomu, Resident Evil 2 jest jednym z najważniejszych projektów w tej generacji konsol. Japończycy przykładają się do najdrobniejszego elementu by uczynić z klasyka jeszcze lepszą grę.

Resident Evil 2. Fabularny zwiastun pokazuje nowy design Ady i robi ogromne wrażenie

Deweloperzy pracujący nad grą zgodnie uważają, że Resident Evil 2 to coś więcej niż remake. Świadczyć mają o tym zmiany wprowadzane w rozgrywce oraz scenkach fabularnych. Oczywiście główna oś pozostaje bez zmian, ale sporo momentów zostanie napisana na nowo i przeniesiona w inne miejsce by jeszcze lepiej budować nastrój miasta opanowanego przez zombie.

Capcom twierdzi, że gracze powinni Resident Evil 2 traktować jak zupełnie nową odsłonę w serii.

Raccoon City będzie miało taką samą atmosferę jak oryginał, ale wiele detali będzie się różnić. Zmieniliśmy także rzeczy poważniejsze, jak moment i miejsce w którym bohaterowie spotykają się z innymi postaciami.

Resident Evil 2 jest projektem który idealnie oddaje DNA serii Resident Evil oraz naszej firmy.

Premierę zaplanowano na 25 stycznia 2019 roku.

Źródło: ign.com/articles/2018/09/25/capcom-resident-evil-2-is-not-just-a-remake-its-a-brand-new-entry-in-the-series-tgs-2018

Tagi: Capcom pc playstation 4 resident evil 2 Xbox One