Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2018 14:46
Devil May Cry 5 pozwoli wybierać postacie w niektórych poziomach. Twórcy zapewnią zróżnicowane doświadczenie
674V

Devil May Cry 5 pozwoli wybierać postacie w niektórych poziomach. Twórcy zapewnią zróżnicowane doświadczenie

Twórcy Devil May Cry 5 postanowili zaoferować graczom trzech bohaterów i w niektórych etapach otrzymamy możliwość wybrania postaci. Studio obiecuje odpowiedni balans dla Dantego, Nero oraz V.

8 marca odbędzie się premiera Devil May Cry 5. Capcom chce wrzucić na rynek grę do końca roku fiskalnego, więc łowcy demonów będą mierzyć się z wieloma innymi tytułami AAA, które również muszą zostać wydane do 31 marca.

Devil May Cry 5. Poznaliśmy wymagania sprzętowe wersji na PC

W zasadzie od ubiegłorocznych przecieków wiemy o pojawieniu się trzech bohaterów w Devil May Cry 5. Capcom postanowił przedstawić graczom jedną historię i podczas rozgrywki od czasu do czasu otrzymamy możliwość wyboru.

Hideaki Itsuno podczas Tokyo Game Show wyjaśnił, że w trakcie niektórych zadań otrzymamy dostęp wyłącznie do jednej postaci, ale pojawią się również opcje wybrania jednego z dwóch lub jednego z trzech bohaterów.

Twórcy projektując świat zmierzyli się z wyzwaniem dobrego balansu herosów, ponieważ zespół musi mieć pewność, że każda postać zaoferuje odpowiednią siłę lub w niektórych momentach nie będzie zbyt mocna. Devil May Cry 5 to trzy postacie z trzema różnymi stylami walki, więc zespół odpowiedzialny za wyważenie gry będzie pewnie pracował do samego końca chcąc mieć pewność, że wszystko zostało dobrze ułożone.

Dla nowicjuszy został przygotowany Nero, którego najłatwiej się nauczyć. Dante zaoferuje podobno „starą-szkołę” i będzie to idealny bohater dla weteranów, ale warto podkreślić, że V również posiada własny styl. Deweloperzy spędzili sporo czasu, by mieć pewność, że każdy wojak posiada wyróżniające cechy.

Źródło: https://www.vg247.com/2018/09/26/devil-may-cry-5-character-select/

Tagi: Capcom Devil May Cry 5 dmc 5

Nie przegap