Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2018 14:19
PlayStation Gold Wireless w nowej odsłonie. Sony ujawniło biały headset
1270V

PlayStation Gold Wireless w nowej odsłonie. Sony ujawniło biały headset

Japońska korporacja postanowiła odpicować headset do PlayStation 4. „Złote” słuchawki otrzymały biały kolor i sprzęt trafi do pierwszych graczy już pod koniec roku. Znamy datę premiery.

Sony systematycznie oferuje nie tylko nowe wersje kontrolerów DualShock 4, ale gracze mogą nabyć również kolejne wersje headsetów. Dzisiaj poznaliśmy białą wersję PlayStation Gold Wireless, która trafi do sprzedaży na Starym Kontynencie już 13 grudnia.

Castlevania Requiem: Symphony of the Night & Rondo of Blood na PlayStation 4. Trailer zapowiada ekskluzywność

Urządzenie nie zastąpi aktualnie wydanego, czarnego modelu, a Sony zamierza produkować dwie wersje, które mają oferować identyczne wrażenia. Gracze mogą w tej sytuacji oczekiwać – świetnego komfortu, wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1, podwójnego mikrofonu z funkcją redukcji szumów oraz mocną konstrukcję.

Sony podkreśla – PlayStation Gold Wireless pozwala na dogłębne zapoznanie się z grami, ponieważ deweloperzy otrzymują w tym wypadku możliwość zaproponowania graczom dopracowanego doświadczenia. Największe tytuły – takie jak Shadow of the Tomb Raider i Spyro Reignited Trilogy – zawierają specjalne ustawienia pod sprzęt Japończyków.

Klienci mogą również liczyć na wsparcie dźwięku 3D – lista tytułów wspierających funkcję systematycznie się powiększa, a wkrótce zainteresowani zapoznają się z Anthem oraz Days Gone, które pozwolą na dokładne wsłuchanie się w okolice.

Jeśli nie zamierzacie czekać do grudnia, to w niektórych sklepach obok czarnego modelu znajdziecie limitowaną wersję z okazji 500 mln sprzedanych konsol Sony.

PlayStation Gold Wireless w nowej odsłonie. Sony ujawniło biały headset

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/09/26/gold-wireless-headset-white-edition-launches-in-december/

Tagi: Gold Wireless Headset headset playstation 4 Sony